• Nové
Džbány MVP Combo Pitching Stroj je Určený špeciálne pre Pitching-Stroj Ligy, Vyšší Rozsah Otáčok—až 60 mph! Nastaviť Buď pre Baseball alebo Softball.

Džbány MVP Combo Pitching Stroj je Určený špeciálne pre Pitching-Stroj Ligy, Vyšší Rozsah Otáčok—až 60 mph! Nastaviť

Hodnotenie produktu:
€ 14.70

Suma
Skladom

NOVÝ DŽBÁNY MVP Combo Pitching Stroj je určený špeciálne pre pitching-stroj ligy a prichádza s novým vyšší rozsah otáčok—až 60 mph!.S digitálnym výstupom displeji môžete získať rýchly a jednoduchý rýchlosť úpravy—Hody forme 20-60 mph.Nastaviť buď pre baseball alebo softball, na DŽBÁNY MVP Combo hádže z realistického uvoľnenie prístupu.Prenosné a ľahko sa pohybovať a nastaviť, váži len 56 libier.Jedna osoba môže odstrániť nohy a načítať DŽBÁNY v kufri auta.Hodí nariadenie veľkosť a hmotnosť baseballs a softballs.Hodí 11" alebo 12" softballs, baseballs, Sting-Free baseballs—jamkami a šev, Sting-Free softballs—jamkami a šev, tenisové loptičky, Lite-Flite baseballs a softballs, SOFTIE softballs a baseballs, na DŽBÁNY Pearl, Leather Last Softballs a DŽBÁNY BULDOG baseballs a softballs.Či jeho nastaviť pre baseball alebo softball sa DŽBÁNY BP1 Combo pitching stroj hádže z realistického výtlačná výška.Prichádza s baseball sklz a dlhé rovné nohy a 12" softball žľabu a krátke zakrivené nohy.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.