• Nové
Džbány BP1 Baseball/Softball Combo Pitching Stroj — Hody Baseballs alebo softballs až 70 mph. Nastaviť pre Baseball alebo Softball, Tento Stroj Hádže z Realistického výtlačná Výška.

Džbány BP1 Baseball/Softball Combo Pitching Stroj — Hody Baseballs alebo softballs až 70 mph. Nastaviť pre Baseball

Hodnotenie produktu:
€ 17.50

Suma
Skladom

Hodí 15-70 mph s digitálnym výstupom displej.Môžete nastaviť váš BP1 hodiť na presné mph ste želanie—môžete sa rozhodnúť, ktoré speed je najlepšie pre svojich hráčov.Patentovaný "vždy vidieť loptu" delivery system.Prenosné a ľahko sa pohybovať a nastaviť.Váži iba 75 kg.Hodí 11" alebo 12" softballs, baseballs, Sting-Free baseballs—jamkami a šev, Sting-Free softballs—jamkami a šev, tenisové loptičky, Lite-Flite baseballs a softballs, SOFTIE softballs a baseballs, na DŽBÁNY Pearl, Leather Last Softballs a DŽBÁNY BULDOG baseballs a softballs.Otočné-dizajn base poskytuje 360-stupeň pohybu lietať gule, pop-ups a zem gule.Beží na 110-volt AC, Yamaha EF2000i S V2 Invertorový Generátor alebo Kompletné Praxi Batériu.Číslo modelu : M1501. Vyrobené v Taiwane. 5-ročná Záruka.Či jeho nastaviť pre baseball alebo softball sa DŽBÁNY BP1 Combo pitching stroj hádže z realistického výtlačná výška.Prichádza s baseball sklz a dlhé rovné nohy a 12" softball žľabu a krátke zakrivené nohy.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.