• Nové
Rockport Mužov Darwyn Štvrťroku Popruh Sandál

Rockport Mužov Darwyn Štvrťroku Popruh Sandál

Hodnotenie produktu:
€ 14.70

Suma
Skladom

Importované.Syntetický jediným.Päty opatrenia približne 1".Kožené zvrškom sú ľahko čistiť a udržiavať predĺžiť životnosť výrobku.tru TECH je navrhnuté tak, aby poskytujú ľahký šok absorpcie.Oka obloženia knot vlhkosti a zvýšenie dodáva pocit priedušnosti.Steh sa konštrukcie poskytuje širokú základňu podpory pre stabilitu.PU podrážka poskytuje trvanlivé šok absorpcie pomôcť znížiť nohy, únava.Na Darwyn Štvrťroku Popruh Sandál je ideálny pre všetky letné aktivity.Tieto bez nervov sandále pochváliť steh-dole výstavby a široký základ pre dostatok podpory a stability.Trvanlivý PU podrážkou pomôcť znížiť nohy, únava, zatiaľ čo tru TECH® polstrováním na päty zabezpečuje istí, jednoduché vyrovnala celú sezónu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

TOMS pánske Tenisky

€ 19.76

textílie a syntetické.Vyrobené v USA alebo Dovezené.Oblek Sami.Navi Oxford Je Ideálny Pre Prácu Aj Hrať S Jeho Classic Oxford Tvar Navrhnutý S Vodovzdorný Useň A Jeho Ľahký Vstre

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.