• Nové
UGG Žien Classic Mini II Winter Boot

UGG Žien Classic Mini II Winter Boot

Hodnotenie produktu:
€ 44.45

Suma
Skladom

Vyberte Veľkosť vidieť politiky návratu na položku.Vyrobené v USA alebo Dovezené.Farbené Ovčie Kožušiny (Kožušiny Pôvodu : Austrália/Veľká Británia/Írsko/Usa/Španielsko).Gumy.Hriadeľ opatrenia približne Členok od arch.Boot otvorenie opatrenia približne 14" okolo. 17 mm twinface ovčej kože hornej časti.Lokálne aplikované vodoodpudivosť liečby. 17 mm ovčie rúna.Treadlite tým, UGG podrážka pre pohodlie. 17 mm ovčej stielka.Klasické mini boot linajkované s baránkom.Ak si nie ste istí, ktorý veľkosť topánok na kúpu, prosím, postupujte podľa nasledujúcich krokov : 1) Nakresliť rovnú čiaru, dlhšie ako vaše nohy, na kus papiera.2) Miesto papiera na rovnom povrchu.Stojan na riadok s vaše päty a najdlhší prst na stred na čiare.Ak meranie dieťaťa nohy, môže byť jednoduchšie držať papier do svojich nôh.3) Miesto označiť na linku na špičku najdlhšieho prsta a) na zadnej strane päty.4) Opakujte kroky 1-3 pre druhú nohu.Zmerajte vzdialenosť medzi značkami.Pričom väčšia z dvoch meraní.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

TOMS pánske Tenisky

€ 19.76

textílie a syntetické.Vyrobené v USA alebo Dovezené.Oblek Sami.Navi Oxford Je Ideálny Pre Prácu Aj Hrať S Jeho Classic Oxford Tvar Navrhnutý S Vodovzdorný Useň A Jeho Ľahký Vstre

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.