• Nové
Kimberly-Clark Professional-In-Sight Sr. Centrum-Flow Papierové Uteráky Automat (09335), Smoke (Čierne), Dotyk-Voľný Výdaj, 10 x 12.5 x 10.65

Kimberly-Clark Professional-In-Sight Sr. Centrum-Flow Papierové Uteráky Automat (09335), Smoke (Čierne), Dotyk-Voľný

Hodnotenie produktu:
€ 16.64

Suma
Skladom

Kimberly-Clark Professional-In-Sight Sr. Centrum Vytiahnuť Papierových Uterákov, Dymu (Priesvitné Čierne), opatrenia, 10" x 12.5" x 10.65".Kompatibilné s center-pull, papierové uteráky, ako sú tie, ktoré sú vykonané podľa papierový kapesník a Scott Značiek.Navrhnutý pre jedno-na-na-čas, dotyk-voľný výdaj, ktorý pomáha znižuje šírenie baktérií a nečistôt (hostia len dotknúť uterák používajú).Odolné plastové dizajn, funkcie, údené priehľadný kryt, takže je možné povedať, kedy je čas vymeniť roll; žiadne pohyblivé časti, čo výrazne znižuje pravdepodobnosť mechanickej poruchy.Kimberly-Clark Professional je V-Pohľad Sr. Centrum Vytiahnuť Papierových Uterákov je skvelá voľba v prípade, ak účinnosť a hygieny vrchole zoznamu priorít.Je kompatibilný s high-capacity centrum-pull papierové uteráky tým, rešpektovať papierový kapesník a Značiek Scott, a ponúka žiadne-touch výdaj, ktorý pomáha redukovať šírenie baktérií a nečistôt.Odolná sivý plastový materiál má údené priehľadný kryt, a nie sú tam žiadne pohyblivé časti, čo výrazne znižuje možnosť mechanickej poruchy.Na uterákov voliteľné funkcie key-uzamknutie (na zníženie pilferage) a ľahko-nakladanie dizajn.S-In-Sight Centrum Vytiahnuť Papierových Uterákov spoločnosťou Kimberly Clark Professional, je to jednoduché vytiahnuť jeden čerstvé sušenie uterákov, bez ohľadu na to, ktorým smerom môžete vytiahnuť.Dizajn minimalizované lanovej a streaming a jednoduché naloženie umožňuje jednoduchú údržbu.Je určený na jedno-na-na-čas dávkovanie, aby ste ušetrili čas a peniaze.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.