• Nové
Sattiyrch Vianočné Gnome Téma Kryt Sedadla Wc, Koberce, Nádrž Kryt, Toaletný Papier obal pre Xmas Vnútorné Výzdoba,4 Kusy Vianoce Kúpeľňa Dekorácie Nastaviť

Sattiyrch Vianočné Gnome Téma Kryt Sedadla Wc, Koberce, Nádrž Kryt, Toaletný Papier obal pre Xmas Vnútorné Výzdoba,4

Hodnotenie produktu:
€ 7.35

Suma
Skladom

Nádherné Gnome Vianočné Wc Dekorácie Sada obsahuje kryt sedadla wc (18" x 13"), koberec, (25.5" x vyrazili 21,5"), nádrž kryt (21" x 10"), a tkaniva box držiaka (5" x 5"), ktorá dokonale vyhovuje väčšine domácností toalety.POZNÁMKA : Prosím, meranie veľkosti, pred nákupom.Super roztomilý Gnome wc set prináša Vianočné kúzlo vášho domova, a viac radosti pre vaše deti a rodinu.Gnome kúpeľňa dekorácie kit je vyrobený z vysoko-kvalitného polyesteru, mäkké, umývateľný a opakovane použiteľné.Koberec má protišmykový podklad, aby sa zabránilo pádu počas používania.Sattiyrch Vianočné Gnome Téma Kryt Sedadla Wc, Koberce, Nádrž Kryt, Toaletný Papier obal pre Xmas Vnútorné Výzdoba,4 Kusy Vianoce Kúpeľňa Dekorácie Nastaviť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.