• Nové
imageCLASS MF267dw - All-in-One Wireless Mobile-Ready, Duplexná Laserová Tlačiareň, Až 30 Strán Za Minútu a Vysoká Výťažnosť Tonera Možnosť

imageCLASS MF267dw - All-in-One Wireless Mobile-Ready, Duplexná Laserová Tlačiareň, Až 30 Strán Za Minútu a Vysoká

Hodnotenie produktu:
€ 35.27

Suma
Skladom

Tlač rýchlosťou až 30 strán za minútu, pričom prvá Tlač vo vašich rukách v približne na 5 sekúnd.Podporuje mobilné riešenia, vrátane apple Air Print, Canon Tlač podnikania, Mopria Tlač služby, a Google cloud Print.Pripojenie mobilného zariadenia bez smerovača pomocou Wi-Fi Priame pripojenie. 6 Linka, čierna a biela dotykový LCD displej pre jednoduchú navigáciu.Kapacita papiera umožňuje 250 listy štandardná kazeta a 1 list v viacúčelový zásobník.Všetko v jednom, funkčnosť umožňuje Tlač, skenovanie, kopírovanie a fax s ľahkosťou.Určený pre malé a stredne veľké podniky, obraz triedy MF267dw zostatky na Rýchle plnenie a minimálna údržba a veľký dotykový LCD panel poskytuje a intuitívne užívateľské skúsenosti.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.