• Nové
TOPQSC Pneumatiky Meniča Mount Odmontúva Nástroj, Aktualizované Žltá Bezdušové Truck Extra Perličiek Keeper, Manuálna Pneumatiky Zmena Nástroje pre Auto Opravy.17.5 24 Pneumatiky Mount Odmontúva Tool Kit.

TOPQSC Pneumatiky Meniča Mount Odmontúva Nástroj, Aktualizované Žltá Bezdušové Truck Extra Perličiek Keeper, Manuálna

Hodnotenie produktu:
€ 47.25

Suma
Skladom

【Silu Uložiť Dizajn] vyzýva celá konštrukcia je prepracovaný, rukoväť je naklonený, šírka dve čeľuste je užší, a karta groove je hlbšie.To robí demontáž viac práce-ukladanie, nástroj môže lepšie držať hlavnej pneumatiky, a môžete ovládať platnosti demontáž, a pokúsiť, aby sa zabránilo poškriabaniu povrchu pneumatiky. 【Vylepšený Dizajn] vyzýva šírka nová predná vidlica vyrobená z čistého vysokej pevnosti uhlíkovej ocele je rozšírená na zabezpečenie pevnosť výrobku, a vysunutie štruktúry vyrobené podľa starých produktov, aby sa zabezpečilo sila je vylúčené, takže je jednoduchšie vložiť pneumatiky.Čeľuste rozšírenie (optimálny údaje získané z viacerých skúšok) môže lepšie fit hliníkový pneumatiky. 【Robustný Uhlíkovej Ocele ]] vyzýva navodzuje skutočnú uhlíková oceľ materiál, hrubší a širší a štruktúry produktu je silnejší.Prášok-natieraný lesklý povrch môže zabrániť korózii a hrdzi.To je tiež dokonale pracovať na rozoberať hliníkové pneumatiky.rieši problém rezanie-hrana a rukoväť nefunkčné; viac dokonalé detaily riešiť problémy opustil starý model, chrániť pneumatiky a ráfiky z poškodenie, perfektné vyváženie demontáž hliníkový náboj kolesa. 【Jednoduché Použitie] vyzýva tejto high-kvalitné pneumatiky mount/odmontúva nástroj set je špeciálne navrhnutý na zjednodušenie montáž a demontáž tvrdohlavý 17.5" do 24" Pneumatiky Mount.Eliminuje potrebu lift & rim odstráňte spodný perličiek.Univerzálne vhodné pre mnoho typ vozidla, ako sú automobily, nákladné automobily, semis, a autobusy.Vhodný pre Väčšinu pneumatík. 【Č Poškriabaniu na Okraj] vyzýva : Nylon valčeky zabezpečuje ochranu pneumatík perličiek, zabrániť pneumatiky perličiek z poškriabaniu.Aby demontáž viac pohodlné a jednoduché.Maximálna ochrana hub povrchu.Prichádza s Cut Odolné Rukavice pre vaše použitie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.