• Nové
Pánske Základné Obyčajný Bavlna, Dlhý Rukáv Tepelnej Top Košele-Čierna, Modrá, Sivá, Olivová, Červená, Biela a Veľkosť S na 5XL

Pánske Základné Obyčajný Bavlna, Dlhý Rukáv Tepelnej Top Košele-Čierna, Modrá, Sivá, Olivová, Červená, Biela a Veľkosť

Hodnotenie produktu:
€ 5.25

Suma
Skladom

Vytiahnuť Na uzavretie.Farba : Čierna, Modrá, Sivá, Olivová, Červená, Biela.Veľkosti : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL.Materiál : 95% Bavlna/5% Spandex.Pull-uzavretie a na Sebe to tričko v chladnom počasí alebo zimnej sezóny zohrievanie svojho tela.Najmä v zime alebo v chladnom počasí, keď budete nosiť vrstvenie vo vnútri vášho každodenného oblečenia, ktoré môžete stráviť zimu v teple.Loď Z USA.Farba : Čierna, Modrá, Sivá, Olivová, Červená, Biela Veľkosť : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL Materiál : 95% Bavlna/5% Spandex Pull-uzavretie a na Sebe to tričko v chladnom počasí alebo zimnej sezóny zohrievanie svojho tela.Najmä v zime alebo v chladnom počasí, keď budete nosiť vrstvenie vo vnútri vášho každodenného oblečenia, ktoré môžete stráviť zimu v teple.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.