• Nové
Inkbird ITC-310T-B Digitálny Regulátor Teploty 12 Rôznych Časových Obdobiach na keramickej nádoby Inkubátor Vinárstva Chladnička Chladnička Plaz

Inkbird ITC-310T-B Digitálny Regulátor Teploty 12 Rôznych Časových Obdobiach na keramickej nádoby Inkubátor Vinárstva

Hodnotenie produktu:
€ 15.75

Suma
Skladom

????????[Viacúčelový] sa používa Hlavne na kontrolu teploty počas kvasenia piva a vína, piva, tiež široko používané v domácnosti, varenie, akvárium, chov domácich miláčikov, a násadové, atď. ????????[Multiperiod] Možno nastaviť 12 rôznych teplotách v 12 rôznych časových obdobiach, a merače času sa začne, keď nastavenie teploty je dosiahnuť. ????????[Veľký Časový Rozsah] je možné nastaviť jeden alebo cyklus ovládania.Širší časový rozsah nastavenia : 1 až 999(min/h), 1~90 dní(dni). ????????[Režim s viac, jeho viacúčelový pre vás na použitie v kotla regulácia teploty, geotermálna regulácia teploty, ohrev čerpadlo konštantná teplota cyklu, a kmeň kultúry kvasenie. (Klíčenia semien, elektrické vykurovanie, elektrická rúra, viac-teplota ochrany a automatická regulácia teploty systém všetkých druhov elektrických zariadení, atď.).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.