• Nové
Opatrovateľ Pager Bezdrôtové Tlačidlo Hovor Systém Sestra Hlásenia Hovoru Zvon pre Starších Seniorov Pacienta Doma 2 Prenosné Vibračné Pager 2 Núdzové Vysielače

Opatrovateľ Pager Bezdrôtové Tlačidlo Hovor Systém Sestra Hlásenia Hovoru Zvon pre Starších Seniorov Pacienta Doma

Hodnotenie produktu:
€ 6.54

Suma
Skladom

50 Dní Vrátenie peňazí alebo Výmenu. (V prípade, že objednávka je nad 30 dní, prosím, kontaktujte nás e-mailom.) Bezdrôtové Opatrovateľ Pager s 2 tlačidlo Hovor+2 Prenosné Vibračné Prijímač s 52 melódie.Myšlienka je ako pre Opatrovateľ a Pacient/Starší/Tehotnú ženu/Deti, zatiaľ čo volá o pomoc doma.Nie je potrebné kričať chytiť pozornosť.Nie je spokojný s našim výrobkom?Vrátiť ho k nám do 50 dní a získajte 100% svojho peniaze späť!.Jednoduché použitie.Žiadne vedenie, stačí dať 2 AAA batérie (súčasťou balenia) v prijímač, zapnite.Na pager bude zvoniť a vibrovať a blikať, keď stlačte tlačidlo hovor.Vyberte si vibrácií a 0d B objem(5 Úrovní Hlasitosti, od 0d B-100d B), len prebudiť nočných opatrovateľ, a neruší ostatných.Batéria prijímač je prenosný,prineste si ho všade tak, udržať ju vo vrecku/vrecko alebo pripevnite ju pomocou dodaného opasok.Vysielač/Tlačidlo Hovor je Vodeodolný a Ľahko Prenosný, možno dať vo vrecku alebo zavesiť na krk s ozdobná šnúrka na uniforme(je súčasťou dodávky).Na prevádzku rozsah je 260ft v OTVORENOM priestore.V interiéri prevádzky rozsah : 50+ nohy.CR2016 batérie súčasťou.Prispôsobiť a Rozšíriť.Každý bezdrôtový prenosný prijímač môže pracovať s 50pcs hovor, tlačidlá,každý vysielač môže spárovať s 50pcs prijímače a byť nastavené na rôzne alebo rovnaké hudby.Bezdrôtový prenosný opatrovateľ pager ľahko používať a s IP55 nepremokavé tlačidlo hovor.To upozorní vás, s vibrácie a mier zvuk, keď vaše deti alebo starší ľudia potrebujú/opatrovateľ.Vibrácie mohli pripomenúť ľudí s nižšou sluchu, vhodná najmä pre starších ľudí postarať sa o seba.Je robustný a ľahký a môžu byť pripojené na opasok alebo zastrčený do vrecka.Prenosné a jednoduchú inštaláciu.Prijímač s vibrácie,52 zvonenia a LED svetlom. 5 Úrovní Hlasitosti : 0d B-110d B.IP55 nepremokavé tlačidlo hovor.Cca. 260+nohy prevádzky rozsah (open air).V interiéri prevádzky rozsah : 50+nohy. 2x Prijímač. 4x AAA batérie. 2x tlačidlo Hovor. 4x batéria CR2016. 2x Krku ozdobná šnúrka na uniforme. 1x Mini skrutkovač. 1x užívateľský manuál. 2x Receiver4x AAA batérií 2x Hovor button4x CR2016 battery2x Krku lanyard1x Mini screwdriver1x príručka pre Používateľa.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.