• Nové
Laptop Rukáv Prípade 13.3-14 Palcový TSA Priateľský Notebook Taška Vodotesný, Odolný proti nárazom puzdro pre HP, Dell, Lenovo, Asus Notebook Ochranné Tablet Zvládnuť Počítač Taška, Čierna

Laptop Rukáv Prípade 13.3-14 Palcový TSA Priateľský Notebook Taška Vodotesný, Odolný proti nárazom puzdro pre HP, Dell,

Hodnotenie produktu:
€ 5.25

Suma
Skladom

✅【360°Silnú Ochranu] vyzýva laptop sleeve je vyrobené z mäkkej .Kompatibilné s Apple 13.3" Starý Mac Book Air A1466/A1369; Povrchové Knihy 3/2/1 13.5,Povrch Notebooku 2/1 13.5,Povrch Pro X; HP Elitebook 830 13.3,HP Elitebook/Spectre X360 13.3/Stream 14/Pavilón 14; Idea Pad 720 13.3/Jogy 2 Pro/Jogy 920; Asus Zen Book/Chromebook 13.3,Acer Swift1/7 /Spin 5 13.3 ;Dell Latitude 14,a najpopulárnejších až 14 palcový notebook.Poskytujú rôzne farby a veľkosti.tri vrstvy ochrany , komplexne chráni váš notebook pred prachom, špinou, škrabancami,hrbole a presakovaniu vody.ľahký bez nosné. 180 Stupeň TSA priateľské funkcie, ktoré vám pomôžu rýchlo cez letisko bezpečnosti.Pohodlné a mäkké rukoväte pomôže viac ľahko sa prenáša. 1 strane otvorenie dizajn hlavný priestor pre notebook je váš notebook ďaleko od pádov náhodou. 1 dvojité zips priestoru, ktorý je možné otvoriť o 180 stupňov voľne (pre dokumenty, časopisy, atď.). 1 extra oka vrecku. 1 neviditeľný zips predné vrecká (môže držať cennosti). 2 malé vnútorné vrecká (môže obsahovať malé predmety, ako napríklad myš, guma, kľúče, atď.). 2 gumičky (môže mať zástrčky, dátové káble, diaľkové ovládanie, mobilné napájacie zdroje, U diskov, atď.).Firmu/škola/ travel je jednoduchá, zdarma, a príležitostné bez straty elegancie, skvelá voľba pre mužov a ženy.Trojrozmerný dizajn hladké línie vytvára ležérne a tvrdý osnovy.Povrchová textúra je jemná, štýlové a vodu-odpudzujúce a vnútorný priestor je primerane rozdelená.Je vhodná pre denné pracovné cesty a obchodné príležitosti. 1 strane otvorenie dizajn hlavný priestor pre notebook je váš notebook ďaleko od pádov accidentally1 dvojité zips priestoru, ktorý je možné otvoriť o 180 stupňov voľne (pre dokumenty, časopisy, atď.)1 extra oka pocket1 neviditeľný zips predné vrecká (môže držať cennosti)2 malé vnútorné vrecká (môže obsahovať malé predmety, ako napríklad myš, guma, kľúče, atď.)2 gumičky (môže mať zástrčky, dátové káble, diaľkové ovládanie, mobilné napájacie zdroje, U diskov, atď.).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.