• Nové
Dotykové pero Perá pre ipad 2 v 1 Disk Perá dotykové Pero pre Všetky Dotykové Obrazovky, iPad, iPhone, Samsung, Android, Kindle, Tablet, Notebooky, so 6 Výmenu Tipov (2 Ks)

Dotykové pero Perá pre ipad 2 v 1 Disk Perá dotykové Pero pre Všetky Dotykové Obrazovky, iPad, iPhone, Samsung, Android,

Hodnotenie produktu:
€ 2.10

Suma
Skladom

❤Disk Tip + Fiber Tippriehľadný disk tip vám umožňuje vidieť, presnejšie, kde ste kreslenie a ideálny pre detailné práce.A oka vlákniny tip poskytnúť presnosť bod na dotykovej obrazovke.Môžete mať dve rôzne tip voľby. ❤Univerzálny Kompatibilitadisk tip môžete kĺže cez všetky kapacitný dotykový displej zariadenia hladko a reaguje s veľkou presnosťou.Kompatibilné s ipad, iphone, kindle, Samsung, android, tablety, notebook a ďalšie. ❤Vymeniteľné Tip Funkciu-a to ako dve bočné tipy sú vymeniteľné.Výmena môže byť vykonané v rámci druhého bez nástroja.Balík je dodávaný s 4 Ks disk tipy a 2 Ks vlákna tipy na recyklovať využitím. ❤Pohodlné držanieNavrhnutý s protišmykovým gumovým držadlom, aby pera, jednoduché a pohodlné držanie a bez pocitu únavy.Ideálne pre umelcov, dizajnérov, študentov, učiteľov robiť tvorby na i Pad. ❤Záruka spokojnostiProsím fell zadarmo, kontaktujte nás Ak naše výrobky nie sú až k vašej spokojnosti, alebo máte akýkoľvek problém s kvalitou, ponúkame 100% spokojní peňazí a priateľský zákaznícky servis.Dotykové Pero Information Length : 5.5"(140mm); Pero barel priemer : 0.35"(9mm); Disk tip priemer : 0.27" (6.8 mm) Vlákno tip Priemer : 0.24 (6 mm) Hmotnosť : 20 g Materiel : z nehrdzavejúcej ocele a hliníka Dôležité Poznámky : ★môžete jemne strhnúť disk tip potom dať nové tip na.Ako k vláknu tip môžete skrutky zapnutie a vypnutie nahradiť novým. ★Uistite sa, že obidve zariadenia a vyčistení pred použitím pera na váš prístroj.Čisté tipy a čistenie dotykovej obrazovky zariadenie bude stylus dobre fungovať a pobyt citlivosť. ★Prosím vymeňte za nový disk tip, keď si uvedomíte, disk tipy bol poškodený nejakým spôsobom.Poškodenie disku tip môže zvýšiť šancu na poškriabaniu obrazovky. ★Nás môžete kontaktovať, ak máte problém o vašej objednávky.Ponúkame vysokú kvalitu služieb zákazníkom a spokojní na 100% záruka.Balenie Zoznam 2 x dotykové Pero (Čierna/Čierna) 4 x Disk Tipy, 2 x Vlákniny Tipy.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.