• Nové
Stylus Pen pre iPad - MEKO Aktívne Ceruzka Nabíjateľné s Palm Odmietnutie, Sklopná, Magnetické Adsorpcie, Kompatibilné s Apple iPad 6/7/8. Generácie, iPad Pro 11/12.9 palcový, Vzduch 3./4th Gen, Mini 5. Generácie

Stylus Pen pre iPad - MEKO Aktívne Ceruzka Nabíjateľné s Palm Odmietnutie, Sklopná, Magnetické Adsorpcie, Kompatibilné

Hodnotenie produktu:
€ 9.10

Suma
Skladom

????【LEN DIZAJN pre i Pad som dokončil písanie a kreslenie, stačí zasunúť svoj stylus pen na váš i Pad.Žiadne starosti stratiť svoje pero, nič viac.Užite si trvalý používa 8-10 hodín pomocou iba 20 minút čas nabíjania.Stačí stlačiť hore stylus pen pre zapnutie/vypnutie ipad ceruzka, č spojenie Bluetooth je potrebné.To sa automaticky vypne, ak sa nepoužíva po dobu piatich minút.Tento stylus pen vybavený 1,2 mm opotrebovaniu nib pre presné písanie bez zaostáva alebo preskakovanie, bez škrabancov.Skrutkové nib pre jednoduchšiu výmenu bez nástroja.Je to zameniteľné s tipy apple ceruzkou.Exkluzívne inteligentný magnetické nárazov a rýchle nabíjanie dizajn.Sa líši od tradičných stylus aktívne pero s nabíjací port, nabíjanie nepoškodia nabíjací port, a je ľahké poplatok, ktorý predlžuje životnosť dotykové pero.Štíhly, elegantný a ľahký, rovnako ako bežná ceruzka, rovnakého materiálu ako apple, ceruzky, plastové, matné textúry, lepší dotyk.Unikátne trojuholníkové ergonomický dizajn, zabezpečiť viac pohodlné dlho používané, nie je ľahké skĺznuť.Teplé Oznámenie. 1. Ak tento aktívny stylus tip nie je dotiahnuté, je zvyknutý pracovať.Prosím, uistite sa, že ceruzka tip je utiahnutá pred použitím. 2. Neexistuje žiadny iný stlačte citlivosť, všetky linky sú na rovnakej hrúbky.Magnetické dizajn podporuje iba i Pad Pro 11 palcov, i Pad Pro 12.9 palec a i Pad Vzduchu 4. Gen !!!. 3. Kompatibilný len s 2018 a neskôr Apple i Pad/ i Pad Pro/ i Pad Vzduchu.Nie podpora i Phone, android, zariadenia spoločnosti Microsoft, staršie verzie ipadu.Prosím potvrď, modely, pred nákupom. 4. Ak pera alebo prsta nie je schopný písať, prosím, upravte váš i Pad alebo i Pad Pro nastavenie a dopĺňa takto : Nastavenia>Apple Ceruzka> > vypnúť Apple ceruzka / alebo Nastavenia>Poznámky>vypnúť "Len kresliť s Apple Ceruzkou. 5. Uistite sa prosím, že má dostatok energie pred použitím je táto ceruzka je k dispozícii ak je držiteľom poplatok.Neodporúčame vám používať pero zatiaľ čo váš i Pad sa nabíja, ktoré môže spôsobiť break & odpojte otázky. 6. Prosím, aktualizujte i OS na 12.2 verziu alebo vyššie.Nie je možné použiť pre prepínanie aplikácií.Odporúčame používať s tvrdeného skla screen protector.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.