• Nové
Garáž Háčiky Ťažkých 12 Pack, Esky Oceľové Garáže Skladovanie Háčiky, Nástroj na Vešiaky na Stenu Garáže Utility Wall Mount Garáž Háčiky a Vešiaky s protišmykovým Povlakom pre Záhradné Náradie, Rebríky, Objemné Predmety

Garáž Háčiky Ťažkých 12 Pack, Esky Oceľové Garáže Skladovanie Háčiky, Nástroj na Vešiaky na Stenu Garáže Utility Wall

Hodnotenie produktu:
€ 8.40

Suma
Skladom

【Multifunkčný Nástroj, Vešiak a Organizátor] vyzýva : Položky neporiadok, všade?Obmedzený priestor na ukladanie vašich nástroje?Rozlúčte sa do minulosti!Na Esky garáž skladovanie háčiky efektívne získať vaše položky až z podlahy v organizovanej spôsobom a vytvoriť väčší priestor, v žiadnom okamihu ploché!Bez ohľadu na to, to je záhradné náradie, rebríky, trávu, alebo na bicykli atď., tieto utility dvojité háky môže držať pevne. 【Robustné, Bezpečné a dlhodobé] vyzýva : Remeselnícky s vystužené oceľové, tieto heavy-duty wall mount háčiky sú pevné dosť niesť ťažší náklad, bez obáv o deformáciu!Vzhľadom na orange PVC balenie a práškové nátery, nástroj ramienka sú nositeľné a hrdza-free, a môže sa účinne brániť položky z pošmyknutia, je poškriabaný alebo poškodený. 【6 Veľkostí pre Všetky Príležitosti] vyzýva : Vrátane 6 rôznych veľkostiach háčiky v malom námestí, stredné námestie, veľké námestie, malá J, veľké J a veľké vlny tvar, oceľové garáže skladovanie organizátor háčiky vám voľného výberu medzi nimi na základe vašich položku veľkosť a tvar. 【Vynikajúci, Stabilný Ložisko] vyzýva : nebuďte príliš ohromený taký malý gadget, pretože jeden z nich môže zdvihnúť až 40 kg/80 libier!Iste, únosnosť garáž vešiak a organizátor sa líši v závislosti druhy stien, háčik typmi a veľkosťami skrutiek.Vďaka 2 kovové tyče na spodnej časti háčiky, vaše položky môžu byť obesený stabilne. 【Rýchlu a Jednoduchú Inštaláciu] vyzýva : deluxe garáž skladovanie háčik sada obsahuje všetko, čo chcete s 48 oceľové skrutky, 24 E-Z kotvy a 24 plastové kotvy.Môžete ľahko pripojiť tieto háčiky na sadrokartónové dosky, drevo, dosky, tehly alebo betónové steny podľa návodu za pár minút!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.