• Nové
14 Kusov Syr, Maslo, Džem Rozmetadlo Sada Nožov z Nerezovej Ocele Syr Slicer Maslo Rozmetadlo Nože s Rukoväťou Mini Servírovacie Kliešte Lyžice a Vidličky pre Maslo, Džem Pečivo Tvorby (Zlatá)

14 Kusov Syr, Maslo, Džem Rozmetadlo Sada Nožov z Nerezovej Ocele Syr Slicer Maslo Rozmetadlo Nože s Rukoväťou Mini

Hodnotenie produktu:
€ 9.52

Suma
Skladom

Kvalita materiálu : syr, maslo, džem rozmetadlo nôž je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, a mini cukor, ľad, klieštiky sú vyrobené z nerezovej ocele, ktorý je pevný a odolný, nie je ľahké fray alebo hrdze, rozšíriteľný a ľahko ovládateľný, poskytuje vhodné rukoväť pre citrón kocky, kocky cukru, malé ľadové kocky, plátky citróna, želé, sušienky, atď.sú ľahko čistiť vodou a umývačka riadu, ušetrí vám čas a energiu.Praktické maslo, džem nôž : multi-funkčné maslo, džem nôž z nerezovej ocele, rukoväť, vynikajúci vzhľad, pohodlné držanie, hladký a elegantný čepeľ pomáha sekanie a šíriť maslo; môžu byť spárovaný s rôznymi maslo, džem, syr a iné ponárania omáčky ho použiť ako praktický asistent v kuchyni.Dostatok množstvo : obsahuje 4 kusy syra, maslo, džem rozmetadlo nože z nerezovej ocele, rukoväte, 2 ks mini servírovacie kliešte, 4 malé lyžičky a 4 malé vidličky pre servírovanie, aplikované v maslo, syr, maslo, džem, marmeládu, arašidové maslo, pečivo, takže, To je dosť na uspokojenie vaše každodenné potreby, a môže byť vzhľadom na príbuzných a priateľov, ako dary, ktorá môže priniesť mnoho výhod.Užitočné partner : nerezovej ocele, lyžice a vidličky sú lesklé, silné kovové, nie ľahko ohýbať, trvácny, krásny a elegantný, môžete ho aplikovať na kávu, zákusky, jogurt, zmrzlina, varené vajcia, predjedlá, atď.; Tieto malé lyžice sú tiež pekné pre omáčky, korenia, cukru, alebo batoľatá.Vhodná veľkosť : maslo rozmetadlo nože opatrenie cca. 6,5 cm/ 16.5 cm dlhý, nerezovej ocele, servírovacie kliešte opatrenie cca. 4.33 x 0.62 palcov/ 11 x 1.6 cm, nerezová oceľ vidličky opatrenie cca. 5.11 x 0.4 cm/ 13 x 1 cm a nerezovej ocele lyžice opatrenie cca. 4.33 x 1.02 palcov/ 11 x 2.6 cm, správnej veľkosti, aby ich ľahko ukladať a mať málo miesta v kuchyni.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.