• Nové
Cambridge Červ Výstroj Hadíc SAE Veľkosť 20, Nastaviteľné 13/16-v 1 3/4-v, z Nehrdzavejúcej Ocele Kapela a Bývanie, Zinok Á Skrutku, 10 Pack

Cambridge Červ Výstroj Hadíc SAE Veľkosť 20, Nastaviteľné 13/16-v 1 3/4-v, z Nehrdzavejúcej Ocele Kapela a Bývanie,

Hodnotenie produktu:
€ 4.20

Suma
Skladom

Premium kvalita hadíc sú ľahko použiteľné a poskytujú pevné a bezpečné držanie; 1/2 palca kapela veľkosť minimálny priemer 13/16 palcový maximálny priemer 1 3/4 palca prekročí 60 palec libier krútiaceho momentu.Cambridge hadíc sú multi účel svorky použité na utesnenie hadice alebo trubky do tvarovky; štandardné hadíc prekročiť 60 palec libier krútiaceho momentu; cambridge hadíc sú ideálnou voľbou pre všetky formy projekty a aplikácie, vyžadujúce hadíc.Sériu 2300 hadíc sú navrhnuté s nehrdzavejúcej ocele kapela a bývanie a zinku á skrutku, čo je úspornejšie, než svorky vyrobené len z nerezovej ocele. 10 ks balené v praktickom úložný box; pre vnútorné a vonkajšie použitie.Cambridge výkon riadený vysoko kvalitné výrobky sú preferované predstavitelia priemyslu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.