• Nové
Yost Nástroje Vises 650-C 5 Mechaniky Lavičke Vise, Striebro

Yost Nástroje Vises 650-C 5 Mechaniky Lavičke Vise, Striebro

Hodnotenie produktu:
€ 60.88

Suma
Skladom

Mechanika vise s otočná základňa úchyty na pracovisku a má 5" čeľuste šírka a 0,25"- 2,5"-priemer potrubia schopnosť poskytovať upevňovaciu akcia pre profesionálnych aplikácií. 360-stupňový otočný base nastavuje smer čeľuste pre správne umiestnenie a nezapadne na správne miesto.Kompaktné telo je vyrobené z liateho šedá žehlička s rúrovým rám, bol opatrený práškovým náterom pre zvýšenú odolnosť, a má ploché časť, ktorá pôsobí ako nákovu a ďalšie práce na povrchu.Hornej čeľuste a potrubia čeľuste sú vyrobené z kalenej ocele, sú drážkované pre zvýšenú priľnavosť, a môže byť nahradený pri nosení.Rúry čeľuste sú nastavené späť, aby sa zabránilo rušeniu hornej čeľuste použitie.Veľkosť : 5 cm Určené pre mechaniky a utility nákladných vozidiel, Yost Mechaniky seriál je postavený na drsné normy.Pomocou kombinácie liatiny a ocele hlavný bar, tieto vises sú navrhnuté tak, aby vydržali vyššie upevňovaciu tlak ako tradičné liatinové vises.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

6 Zamknutie C-Clamp

€ 4.20

21 / 8" Čeľuste kapacity.Spúšť uvoľnite rukoväť pre Jednoduché, keď uvoľníte uchopenie.Širokýotvorenie čeľustí zabezpečiť všestrannosť pri uchytenie na rôzne tvarované

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.