• Nové
HIPOGT Lavičke Pin Clamp Nastavené V-Slot pre Workbench Drevené Šperky Svorka Nástroj

HIPOGT Lavičke Pin Clamp Nastavené V-Slot pre Workbench Drevené Šperky Svorka Nástroj

Hodnotenie produktu:
€ 4.19

Suma
Skladom

Bench pin svorka set je ideálny pre lavičke práce, remeselné nápady, šperky, nástroje a dielňa.Ideálny pre šperky Videl auta,drží kovu, dreva alebo plastu pre jednoduché rezanie,Vŕtanie,Podania a Dokončovacie rôznych materiálov.Tento odolný Lavičke Kolík je vyrobený z kvalitného tvrdého dreva.Deluxe svorka, ktorý sa ľahko uchopí do ktoréhokoľvek lavičke okraja až 1 3/4 cm hrubé.Pin je pre hospodárstvo určitých nástrojov na mieste.Je nevyhnutné, aby tak pre profesionálny a nadšenec.Je nevyhnutné, aby sa všetky workbench pre pílenie a rezanie rôznych materiálov ako je kov, drevo, plast a ďalšie.Vyrobený z kvalitného tvrdého dreva s luxusnou kovovou objímkou, ktoré ľahko sa viaže na lavičke, alebo volne otáčať.Veľkosť : 6-1/2" dlho x 2-1/2" široký x 1/4" hrubé.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

6 Zamknutie C-Clamp

€ 4.20

21 / 8" Čeľuste kapacity.Spúšť uvoľnite rukoväť pre Jednoduché, keď uvoľníte uchopenie.Širokýotvorenie čeľustí zabezpečiť všestrannosť pri uchytenie na rôzne tvarované

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.