• Nové
WELLOCKS 60 KS Nehrdzavejúca Oceľ Pevné Potrubie Popruh M25-M50 Sortiment Auta U Stenu Trubice Popruh 304 Nerezovej Ocele Ťažkých Pevné Potrubie Popruh, 2 Otvory Káblová Svorka Vešiak Pipe Trubice Stanovenie (D130)

WELLOCKS 60 KS Nehrdzavejúca Oceľ Pevné Potrubie Popruh M25-M50 Sortiment Auta U Stenu Trubice Popruh 304 Nerezovej

Hodnotenie produktu:
€ 4.90

Suma
Skladom

【VYNIKAJÚCU KVALITU] vyzýva Vyrobené z poistného materiál 100% 304 nerezovej ocele proti korózii a antikoróznych v mokrom prostredí, ktoré môžu byť uložené na dlhý čas, vysoká pevnosť, non-deforming.Extra hrúbka dosiahnuť 0,6 MM, integrally-tvoril výrobu, ťažkých a bez deformácie. 【BEŽNÝCH ROZMEROCH] vyzýva vybrali Sme najbežnejších veľkostí svorka ramienka od M25, aby M50 najrôznejších do jedného políčka, pripraviť pre vaše každodenné domáce použitie, ako je stanovenie vodnej fajky, odvádzajúceho potrubia, plynové potrubie atď.Tiež skvelé pre pevné potrubia, olej, voda, plyn médium v metalurgii, ropa, chemikálie, vozidlá, lode, výkon hydraulické systémy. 【VYBRAŤ VHODNÉ VEĽKOSTI PRE VÁŠ TRUBICE] vyzýva Opatrenie vonkajší priemer vášho trubice, potom vybrať správnu veľkosť podľa obrázku.A M6 skrutky sa bude zhodovať s dierou veľkostí dobre.Vítame vás na hľadanie našej značky WELLOCKS ak chcete získať viac domov hardvérové príslušenstvo. 【VYSOKÝ DOPYT po VÝROBNÝCH] vyzýva Sme prísne v súlade s ROSH norma, uistite sa, že každá časť máme poslať našich zákazníkov, by mali byť bezpečné a životného prostredia.U štýl štrbinový dizajn sú skvelé pre použitie v rúre upevnenie na rôznych povrchoch a podporných štruktúr. 【WELLOCKS SPOĽAHLIVÉ ZNAČKY] vyzýva WELLOCKS je spoľahlivá značka, poskytujúca mnoho ďalších hardvéru série v našom obchode ako skrutky, háky, závesov dverí, polica konzolu atď., sme vítame vás na návštevu nášho obchodu one-stop shop pre príslušenstvo produkty sa vám páči.Značky Concept : WELLOCK je zamerané na získanie viac rozmerov a úplné pochopenie nášho zákazníka poskytnúť širokú odrôd, kompletný a profesionálny špecifikácie hardvér príslušenstvo v ich každodennom živote.Priniesť pocit naplnenia a úspech a zjednodušiť ich domáce práce.Budeme hlboko vďačný za to, že môžete zdieľať nám váš názor na naše výrobky, ktoré budú najdôležitejšie motivácia pre nás zdokonaľovať sa a byť lepším.Funkcie : - Byť vyrobené z 304 SS materiál je spoľahlivý výkon. - 60 ks v jednej krabici, spoznať každodenný život potreby, množstvo a kvalita zaručená. - Vynikajúce antikorózne schopnosti a odolný pri použití.Funkcia : Ak ste domáci milenec, to je múdra voľba pripraviť jeden box naše multi-veľkosti 2 diery popruh nastaviť doma.Ak nie ste dobrý, na domáce práce, mali by ste si nemali nechať ujsť túto skrutku sortimentu pre toto sú najbežnejšie použitie v našej dennej a zmiešané do jedného poľa.Package Vrátane : 10pcs M25 10pcs M27 10pcs M30 5 ks M32 5 ks M35 5 ks M40 5 ks M42 5 ks M45 5 ks M50.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

6 Zamknutie C-Clamp

€ 4.20

21 / 8" Čeľuste kapacity.Spúšť uvoľnite rukoväť pre Jednoduché, keď uvoľníte uchopenie.Širokýotvorenie čeľustí zabezpečiť všestrannosť pri uchytenie na rôzne tvarované

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.