• Nové
Jednoduché Mlyny Mandľovú Múku Sušienky, Statok Cheddar, bezlepkové, Ľanové Semeno, Slnečnicových Semien, Obilia Zadarmo, Dobré pre Občerstvenie, celozrnnú potraviny, 3 Count (Balenia sa Môže Líšiť)

Jednoduché Mlyny Mandľovú Múku Sušienky, Statok Cheddar, bezlepkové, Ľanové Semeno, Slnečnicových Semien, Obilia Zadarmo,

Hodnotenie produktu:
€ 4.70

Suma
Skladom

AKO pre vás lepšiu verziu "cheeze" sušienky, vyrobené skutočne reálny syr a jednoduché prísady do paliva vás.POZRITE sa na náš krakovanie zložiek v porovnaní s inými Značkami Krátke, jednoduché zložka zoznam s lahodnou chuťou pre Jednoduché Mlyny.Celý potraviny, polica stabilné snack, ktorý je ideálny pre osadenie do špajze a skvelý spôsob, ako zostať napätím a produktívne.Skvelé pre sólo desiaty, alebo zdieľanie Tiež skvelé polievky, šaláty, recepty a ďalšie.Certifikované bezlepkové, Non-GMO Kukurice zdarma, Zrno Zadarmo.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.