• Nové
Drevo Prívesok Svetlo Kábel s vypínačom, Valec Dreva Závesné Svetlo Pripojte Lampu Kábel, 18 ft Loog Plug Visí Prívesok Svetlo Kábel Auta, s Twisted zakrytou Drôt E26 E27 Keramické Pätice(Drevo-Valca).

Drevo Prívesok Svetlo Kábel s vypínačom, Valec Dreva Závesné Svetlo Pripojte Lampu Kábel, 18 ft Loog Plug Visí Prívesok

Hodnotenie produktu:
€ 5.25

Suma
Skladom

【UL Uvedené] vyzýva keramické pätice, NÁM štandardné dvoma pólmi, a vypínače náš drevený prívesok svetlo súpravy prešli UL uvedené, ktoré môžu zabezpečiť,, že môžete používať bezpečne. 【Jednoduché Použitie] vyzýva je jednoduchá inštalácia bez použitia náradia, len skrutku do banky, znova ho zapojte a ovládať svetlo ľahko, s on/off vypínač. 【E26/E27 keramické pätice] vyzýva Vhodné pre E26/E27 Stredné base, kompatibilné s E26 E27 žiarovka / LED / CFL žiarovka (Poznámka : Žiarovka Nie je Súčasťou dodávky); Max Príkon : 60 W. 【Premium-kvalitný Materiál] vyzýva dreva prívesok svetlo kábel je vyrobený z twisted zakrytou drôtu a e26/e27 keramické pätice a je pevne spojený s drevenou žiarovka na konektor, ktorý je odolnejší. 【Široko Aplikované] vyzýva prívesok svetla kit je navrhnutý s vintage štýl.Môžete nainštalovať žiarovka priamo do zápasu nábytok štýl, nie je potrebné pridať tienidlom, ktoré tiež vyzerá skvele, alebo voľne zápas s jednoduchým lampshades, ak potrebujete.Ideálne je osvetlenie, dekorácie pre obývacia izba, reštaurácia, kaviareň, chodby, party, atď, a je tiež skvelý darček pre vašu rodinu a priateľov.Farba : Valca.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.