• Nové
YLONG-ZS Závesné Lampy Crystal White Swag Lampa Rustikálny Prívesok Svetlo Plug v 16.4 FT Kábel Visí Prívesok Svetlo Klietky in-Line On/Off Dimmer Prepínač pre Kuchynský Ostrov, Jedáleň, Obývacia Izba,Corner

YLONG-ZS Závesné Lampy Crystal White Swag Lampa Rustikálny Prívesok Svetlo Plug v 16.4 FT Kábel Visí Prívesok Svetlo

Hodnotenie produktu:
€ 15.03

Suma
Skladom

【Rozmery a Stmievateľné] vyzýva našich swag závesné osvetlenie s 16 stôp, plug-in, napájací kábel (dosť Dlho na väčšine miest), vzdialenosť medzi dimmer prepínač a zapojte je o 3 ft (ľahko zapnúť/vypnúť.) Vyrobené z K9 crystal a ťažké oceľové, nie lacné, kvalitné a rozšíri úžasné svetlo a tieň. 【Zásuvky] vyzýva Funkcie E26 konvertory, ktoré je kompatibilné s rôznymi žiarovky a halogénové žiarovky (60 W max, NIE je Súčasťou balenia).Stmievateľné LED pracuje. 【Jednoduchá Inštalácia] vyzýva Balenie potrebné závesné kovania a návod na papier.Žiadne hardwired potrebné.Väčšina našich zákazníkov nainštalovať luster ľahko sami.Skrutka rozšírenie skrutky a háčiky do stropu, a potom zavesiť luster na háku. 【Priemyselný Dizajn] vyzýva 1 svetlo vintage prívesok lampa určená black konečnú úpravu kovových materiálov rám a číry krištáľ, ponúka svetlé ešte plošných svetelnosťou.Použitie : Uličky, Reštaurácie, Bary, kaviarne, Podkrovie, Pekáreň, Salón, atď. 【2 ročná Záruka] vyzýva : Všetky zásuvky, spínače a drôt v súlade s UL bezpečnostný štandard.Celý lampa je cúval s 2 ročná záruka proti vady materiálu a spracovania.Ak máte akýkoľvek problém, prosím e-mail nás a pomôžeme vám vyriešiť v priebehu 24 hodín.Poskytneme vám naše najlepšie služby.YLONG-ZS Osvetlenie vám prináša najlepšie dekoratívne osvetlenie pre váš domov alebo reštaurácii.Sme hrdí na naše vynikajúce služby a kvalitu.Tento lup pripojte spínač pandent svetlo z našej továrne použití materiálov najvyššej kvality a má jedinečný dizajn, to bude priťahovať vašu pozornosť na prvý pohľad.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.