• Nové
iBUYPOWER Prvok PÁN 209a Herné Stolný Počítač AMD Ryzen 3 3100 3.6 GHz, 8GB RAM, 500GB diskom SSD, AMD Radeon RX 570 8 GB, Windows 10 Domov, Bezplatný Upgrade na Windows 11

iBUYPOWER Prvok PÁN 209a Herné Stolný Počítač AMD Ryzen 3 3100 3.6 GHz, 8GB RAM, 500GB diskom SSD, AMD Radeon RX 570

Hodnotenie produktu:
€ 327.25

Suma
Skladom

i BUYPOWER Prvok PÁN 209a Hranie Stolného Počítača - Klávesnica, Myš - 2x Ovládač Disku - Napájací Kábel - návod na použitie - i BUYPOWER 1 Rok Záruka. 3. Generácie AMD Ryzen 3 3100 3.6 GHz Procesor. 8 GB DDR4 3000 MHz RAM. 500 GB SSD disky.AMD Radeon RX 570 8 GB Grafika.Skúsenosti vynikajúce detail a výkon z tohto IBUYPOWER herné desktop PC.Či už hľadáte hry, zábavné, vytváranie obsahu, vedecký výskum, vzdelávanie, alebo použiť pre cloud/datacenter - tento desktop veža vás tam!Nabitý najnovšou výkonný výpočtový výkon a grafika na trhu, ktoré budete môcť riešiť na úlohy a systém intenzívne programy, rýchlo a efektívne, bez akýchkoľvek oneskorenie.Menej Than Br Greater Than Less Than Br Greater Than Windows 10 operačný system Less Thanb RGreater Than Brings späť na Štart z Windows 7 a prináša nové funkcie, ako je napríklad Hrana Webový prehliadač, ktorý vám umožňuje mark-up Webové stránky na vašej obrazovke.Menej Thanb RGreater Than Latest 3. Generácie AMD Ryzen 3 3100 - Quad-Core Processor Less Thanb RGreater Than Powerful Quad-core, osem Niť spracovanie výkonu.Menej Thanb RGreater Than8 GB Systémovej Pamäte Pre Intenzívne Multitasking A Gaming Less Thanb RGreater Than Reams z high-bandwidth DDR4 RAM hladko bežať váš grafika-ťažké PC hier a videa na úpravu aplikácií, ako aj početné programy a kariet prehliadača všetky naraz.500 GB ssd (Solid State Drive (SSD) Pre Speed Less Thanb RGreater Than The SSD prináša rýchlejšie start-up krát a prístup k údajom.Menej Thanb RGreater Than AMD Radeon RX 570 Graphics Less Thanb RGreater Than Driven do 8 GB vyhradenej videopamäte rýchlo poskytovali kvalitné obrázky pre hry a videá.Menej Thanb RGreater Than Next Generácie Bezdrôtových Connectivity Less Thanb RGreater Than Connects na yo.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.