• Nové
Sahoo na Bicykli Sedlo Taška 132035 Požičovňa Nepremokavé Shell 3D Chvost Taška Pod Sedadlom Puzdro na Bicykli Wedge Pack pre Cestný Bicykel MTB Sedlo Tašky

Sahoo na Bicykli Sedlo Taška 132035 Požičovňa Nepremokavé Shell 3D Chvost Taška Pod Sedadlom Puzdro na Bicykli Wedge

Hodnotenie produktu:
€ 6.65

Suma
Skladom

★Všetky Nové Dizajnu - nový dizajn Sahoo bicykel zadné sedadlo sedlo taška vyrobená s Potápanie kompozitné EV materiál, Lepidlo stlačením vodotesný zips, tool-free zariadenie, odolný proti nárazom ochrana. ★Fix Bezpečne - Tento cyklistické tašky na sedlo pod sedadlom pack dizajn s top upevnenie pásu zabraňuje taška z trasie zo strany na stranu.Reflexné prvky a logá na zadnej a oboch stranách zvýšiť svoju viditeľnosť v slabom svetle alebo tmavých podmienkach. ★Rýchle Uvoľnenie - Pevné bezpečne so silným suchý zips, popruhy na oboch stranách.Jednoduchá inštalácia a rýchle uvoľnenie odstrániť sedlo tašky.Ideálny bicykel opraviť držiteľa. ★Jemné a Prenosné - Ľahké sedlo puzdro sídlo taška na zníženie cyklistické záťaž : 4.4 oz,124 gram.Ideálna veľkosť , ideálny pre držanie bicykli funkcia multi nástroj, malé cyklistické príslušenstvo, pneumatiky, oprava auta , kľúče , atď. ★Detail je Všetko - Elastické lano môže urobiť prednej časti vaku pevne stanovená na sedlovej trubky.Interiér je navrhnutý s netto taška pre jednoduché skladovanie a odstraňovanie.Zadné svetlo vešiak(reflexné popruh na zadnej strane ) umožňuje pripojiť svetlo na bicykel na tento bike puzdro pre bezpečné jazdenie.Deň vďakyvzdania ,Vianoce alebo Narodeniny darček pre svojho milenca, rodiny alebo priateľov. 1.Potápanie kompozitné EV materiálu. 2.Lepidlo stlačením vodotesný zips. 3.tool-free zariadenie. 4.Reflexné prvky a logá. 5.Nízka hmotnosť:4.4 oz,124 gram. 6.Net taška vo vnútri pre jednoduché skladovanie a odstraňovanie. 7.Zadné svetlo vešiak pripravený.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.