• Nové
ROCKBROS Bicykel Držiak na Fľašu Taška na Bicykel Taška na Riadidlá Kmeňových Taška Požičovňa Pohára Nápoj Držiteľ Izolovaného Kmeňa Taška Potravín Snack Bike Príslušenstvo odkladacie Puzdro Taška na Horskej Ceste na Bicykli

ROCKBROS Bicykel Držiak na Fľašu Taška na Bicykel Taška na Riadidlá Kmeňových Taška Požičovňa Pohára Nápoj Držiteľ

Hodnotenie produktu:
€ 3.85

Suma
Skladom

★1 L VEĽKÚ KAPACITU : cyklistická fľaša s vodou, taška má 1 L kapacitou, ktoré je dostatočne veľké na skladovanie fliaš vody (priemer fľaša na vodu je menej ako 2,75") nástroje, kľúče a iné bike príslušenstvo.Čo je viac, tam sú aj vonkajšie elastické puzdro dať svoj telefón. ★MUTIPLE STABILNÉ INŠTALÁCIE : Tento model odkladacie puzdro použiť multi-poloha inštalácie, dizajn, ktorý môže byť inštalovaný nielen na riadidlá, ale aj na rám bicykla a pod bicykli sedadlo.Okrem toho, že prišiel s 5 nastaviteľnými strapmi, a môžu byť použité podľa umiestnenia.Nastaviteľné pružné spony, aby sa to viac stabilný aj jazda na hrboľaté ceste. ★IZOLOVANÉ A TRVANLIVÉ : ROCKBROS Kmeňových Taška vyrobená z je vyrobený z 210 D + PE bavlna podšívka, ktorá je zateplený, aby vaše nápoje v pohode v horúcich letných.Vonkajšie vrecko je vyrobené z 500 D filmový materiál, ktorý je veľmi odolná. ★ULTRA ĽAHKÉ : Len asi 50g, naša taška je tak ľahké.a nebudete cítiť žiadnu záťaž a zároveň zbaviť.To prikladá na bicykli riadidlá a stonky umožňuje rýchly a jednoduchý prístup k občerstvenie, fľašu s vodou. ★HUMANIZED DIZAJN : ①Large oblasti reflexné pásky dizajn upozornenie prechádzajúcich ľudí a vozidiel, a aby si jazdiť bezpečnejšie v noci,②Printed s ROCKBROS LOGO na fľaša na vodu držiteľa taška, módy a kvality. 4 popruhy, aby bolo vhodné na inštaláciu, a môžu byť použité, aby sa Crossbody fľaša tašky a môžete vziať všade, kam chcete.Táto taška použiť pre beach cruiser, stacionárny bicykel, elektrické scooter, skladacie bicykle, nákupné vozíky, cestných bicyklov, skútrov atď.Extra dizajn vrecko na fľašu s vodou vrece, ktoré je vhodné, aby sa s telefónom alebo iné malé predmety : kľúče, karty, atď.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.