• Nové
ACETOP na Bicykli Sedlo Taška, Taška na Bicykel Pod Sedadlom s Popruh Reflexné, Nepremokavé, Odolné Bicykli Sedadlo Taška, Požičovňa Puzdro Tašky pre Cyklistické Príslušenstvo, jazda na Bicykli Sedlo Taška Bicykli, Horské Cestné Bicykle

ACETOP na Bicykli Sedlo Taška, Taška na Bicykel Pod Sedadlom s Popruh Reflexné, Nepremokavé, Odolné Bicykli Sedadlo

Hodnotenie produktu:
€ 3.50

Suma
Skladom

【Odolné & Nepremokavé] vyzýva Našich sedlo taška požičovňa vyrobené z uhlíkových vlákien PU+ EVA tlak-odolný materiál, ktorý je vodotesný, anti-tlak, šok a trvanlivé.Muti-ochrana max chránia vaše interné položky, vám prináša pohodlné jazdenie exprience. 【2 Vrstvy Separat] vyzýva Bicykli sedadlo taška má 2 vrstvy, vrchná vrstva a koniec vrstva separat do oka.To je užitočné pre svoje miesto, svoje veci rozumne, samostatný pevný objekty z mobilných telefónov, aby sa účinne zabránilo poškodeniu zrážkou. 【Veľkú Kapacitu] vyzýva Na bicykli sedlo vrece má veľkú kapacitu, ktorá ľahko vyplniť mobil až do 6", rovnako ako ostatné položky.Oka vrecká umožňuje hotovosti, hodinky, kľúče a iné malé koleso príslušenstvo byť skladované oddelene v tento motocykel taška pod sedadlom vodiča. 【Reflexná Dizajn] vyzýva Tam má reflexný pásik na zadnej strane sedadla vak, môžete tiež nainštalovať zadné svetlo na reflexné popruh.To bude dokonale zvýšiť viditeľnosť v noci, zatiaľ čo v noci na bicykli.Poďme na koni bezpečnejšie, na noc. 【Ďalšie Príslušenstvo] vyzýva Package prísť s cyklistické sedadlo pracka, odolné a bezpečnosti.Jednoduchá inštalácia a rýchle uvoľnenie.Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás, pomôžeme vám hneď ako to bude možné.Prečo si Vybrať ACETOP na Bicykli Sedlo Taška Našich bike sedlo taška vyrobená z uhlíkových vlákien PU+ EVA, s vysokým tlakom, odolný a vodotesný.Veľkú kapacitu, jednoduchá inštalácia a rýchle uvoľnenie.Reflexná popruhu dizajn wil zabezpečiť vašu bezpečnosť aj jazda v noci.Fetures : 1. Carbon fiber PU+ EVA materiálu, odolné a nepremokavé. 2. Jednoduchá inštalácia a rýchle uvoľnenie. 3. Reflexná popruhu dizajn, zvýšiť viditeľnosť v noci, uistite sa, že vaša bezpečnosť. 4. 2 vrstvy separat, žiadne ďalšie dopravné zápchy, zabrániť položky z kolízie s ostatnými a nie viac škody položky.Špecifikácia : Materiál : Carbon fiber PU+ EVA materiál Farba : Čierna Bicykel Veľkosť Vrecka : 7.87"x3.54"x2.75x3.1"/20x9x8x7cm Hmotnosť : 6.3 uncu/180 g Balenie Zoznam : 1 XBike Sedlo Taška Po predajný servis : Ak máte akékoľvek otázky o našich produktov, prosím, kontaktujte nás e-mailom.My vám radi pomôžeme.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.