• Nové
tostmolt 2ks 12V Predné+Zadné Sklo Kvapaliny ostrekovača Čerpadla w/Priechodka Pre Astro Safari Priekopník Vyslanec Prímestskej Yukon Tahoe Escalade Acadia Typhoon S15 Jimmy S10 Sako Prechádzať vaše rozmary Trax & Multi

tostmolt 2ks 12V Predné+Zadné Sklo Kvapaliny ostrekovača Čerpadla w/Priechodka Pre Astro Safari Priekopník Vyslanec

Hodnotenie produktu:
€ 8.75

Suma
Skladom

Prosím Použite 's Časti Finder Systém a Skontrolujte, Či Táto Položka Sa Zmestili Vaše Vozidlo Pred Nákupu! (Prosím, Venujte Pozornosť Zvláštna Poznámka : Ak Je Uvedené).Balenie Obsahuje : 2ks Nové 12 V Predné+Zadné Sklo Podložka Čerpadlá S osadené priechodkami.Záruka : Obmedzená Doživotná Záruka.Akceptujeme Voľnej Výmeny Ak Položka Zlyhá V Dôsledku Výrobca Vady.Materiál : Vyrobené z OE Stupeň Materiálu & Motor Na Zabezpečenie Vysokého Výkonu & dlhodobú Života.Inštalácia : Priama Náhrada A Vynikajúcej Obutie.Položka Vlastnosti : * 100% Zbrusu nový v krabici. * Vyrobené z OE Triedy PA6+GF30 Materiál Na Zabezpečenie Až Do 50000 Krát Použitie. * Pridať Tesniaci Krúžok Na Splnenie IPX7 Vodotesný Rýchlosť. * Používajte Vysoký Prietok & Tlak Motorového Zabezpečiť OE Výkon * Položka zostavil Automatický Stroj & Testované Pod OE Štandardné Zabezpečiť Dokonalé Obutie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.