• Nové
K Kwokker 385 x Príruba Matica Sortiment poistnú Maticu Auta Žaluď upevňovacie Matice M3 M4 M5 M6 M8, Nerez Hex Nylon Vložiť Locknut Žaluď Orechy Profesionálne Muti-Veľkosť Mufti-Funkčný Hardware Príslušenstvo

K Kwokker 385 x Príruba Matica Sortiment poistnú Maticu Auta Žaluď upevňovacie Matice M3 M4 M5 M6 M8, Nerez Hex Nylon

Hodnotenie produktu:
€ 6.60

Suma
Skladom

[NYLON ZÁMOK Upevňovacia matica zložená z M3 (50 ks), M4 (30 ks), M5 (20 ks), M6 (10 ks), M8 (5 ks); Príruby matica zložená z M3 (50 ks), M4 (30 ks), M5 (20 ks), M6 (15 ks), M8 (5 ks);. [TOP TRIEDY 304 NEREZOVEJ OCELE VYROBENÉ] - Hex Zámok Orechy v 5 spoločné veľkostí pre všeobecné, pohodlné a praktické používanie, takže je veľmi ideálny pre použitie profesionálov a HOBBY.Lepšiu výkonnosť v porovnaní s podložiek, ako je vyrobený z antikorózneho nehrdzavejúcej ocele. [TU JE mozne NEPRIJATÉ NÁKLADOVO EFEKTÍVNY VÝBER]- je To jeden z mála hex zámok orechy nastaviť na trhu s vysokou kvalitou a multifunkčné množstvo.Nylon orechy : má vynikajúce izolačné vlastnosti, žiadne magnetické, tepelné izolácie a nízka hmotnosť; matica s hlavicou : To urýchľuje vystavené časti vonkajšieho krytu, aby sa zabránilo vlhkosti; Prírubovú maticu : Najčastejšie používa v potrubné prípojky alebo obrobky, ktoré vyžadujú ďalšie matica kontaktné povrchy. [LEPŠIE ZABEZPEČENIE A PEVNÉ držanie] - Tento Kit má dosť nahradiť podložiek a zabrániť skrutky z vystavené.Zámok orechy sú vysoko odolné proti otáčanie, predchádzanie zámok orechy z oslabenie a uvoľnenie podľa vibrácií a krútiaci moment, ktorý znižuje silu držať.Garantované, aby zostali neporušené a pevné držanie, takže prakticky nezničiteľné. [RÔZNE APLIKÁCIE] Môže byť široko používaný v automobilových, stavebných strojov, lodí a pod.Prideľovanie viac množstvo pre bežne používané zámok orechy.Rámček veľkosť : 10 cm x 7 cm(3.94 inch x 2.76 palca).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.