• Nové
Kravatu Pripináčika Spojka s Reťazca Sortimentu - Jednu Striebornú Farbu & Jednu Zlatú Farbu Kravatu Pripináčika Späť s Reťazca a Bar

Kravatu Pripináčika Spojka s Reťazca Sortimentu - Jednu Striebornú Farbu & Jednu Zlatú Farbu Kravatu Pripináčika Späť

Hodnotenie produktu:
€ 10.74

Suma
Skladom

Udržať svoju kravatu, aby s našimi spoľahlivý kravatu pripináčika spojok s Reťazca a Bar.Sortiment zahrnuté 1 Zlato Kravatu Nehne a 1 Strieborná Kravata Nehne.Udržať svoju kravatu, aby s našimi spoľahlivý kravatu pripináčika výmena spojok.Každá spojka obsahuje reťazec, ktorý vlákien prostredníctvom svojho tlačidlo otvor, aby sa vaše kravatu od fúkania preč.Mix a zápas s našimi Zlatom a Striebornom Kravatu Pripináčika Spojok.Táto sada dvoch spojok je ideálne mať po ruke pre všetky occassion.Mix a zápas s našimi Zlatom a Striebornom Kravatu Pripináčika Spojok.Táto sada dvoch spojok je ideálne mať po ruke pre všetky occassion.Udržať svoju kravatu, aby s našimi spoľahlivý kravatu pripináčika spojok.Každá spojka obsahuje reťazec, ktorý vlákien prostredníctvom svojho tlačidlo otvor, aby sa vaše kravatu od fúkania preč.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.