• Nové
Mini Bután Horák Stola Sifón Kávovar Micro-Burner Vetru Pochodeň Hlavu Prenosné Varenie, Sporák Káva Espresso Maker Rozstrapkaniu Polievka Terina Parné Bunsen

Mini Bután Horák Stola Sifón Kávovar Micro-Burner Vetru Pochodeň Hlavu Prenosné Varenie, Sporák Káva Espresso Maker

Hodnotenie produktu:
€ 13.30

Suma
Skladom

Výfukový ventil a pagoda štruktúry sú nádherne vyrobené, ktorá môže produkovať vysoké teploty plameňa.Vzduchu tank má veľkú kapacitu a môže byť opakovane nahustené na uspokojenie potrieb dlhodobej práce.Časti požiaru pracky sú pevné a trvanlivé, odolné voči vysokej teplote.Prepínač dizajn a automatické zapaľovanie zariadenia, aby sa zabezpečilo, že zapaľovanie je pripravený v každom prostredí.Plameň úpravu prevádzky je jednoduché a flexibilné, a plameň veľkosť je pomerne stabilný.Parametre : Materiál : nerezová oceľ Palivo : Bután (výrobok neobsahuje bután), Gril veľkosť : 12*9 cm Ohrievač veľkosť : 11.5*8 cm Hmotnosť : 235g veľkosť Balenia : 15*14*9 cm najdlhší čas horenia : 30 min Návod na použitie ① Prosím, otočte rotary na tlačidlo OTVORIŤ pred zapálením, a potom stlačte tlačidlo prepnúť ②Turn rotačný tlačidlo ZAVRIEŤ, keď potrebujete pracovať nepretržite, plameň bude mať pálenie ③When musíte vypnúť plameň, otočte rotary na tlačidlo OTVORENÉ, a plameň sa ísť von, okamžite ④Please prepnite prepínač lock na BLÍZKO pri skladovaní ⑤The plameň veľkosť musí byť upravená tak, stačí upraviť nastavenie páky Teplé poznámka : 1. Prosím, prečítajte si všetky pokyny a upozornenia pred použitím.Prosím, počkajte niekoľko minút. 2. Ak chcete použiť bután, prosím, zapnite tela hlavou dolu a zatlačte bután nádrž pevne na inflácie ventil, počkajte niekoľko minút, kým ju použijete. 3. Prosím, použite ju starostlivo blízkosti fire zdrojov a horľavých materiálov. 4. Nedotýkajte ústie trubice počas používania alebo len po použití, aby sa zabránilo popáleniu. 5. Prosím potvrď, že výrobok nemá žiadne plamene a bol chladený dole pred skladovaním. 6. Nie je rozoberať alebo opravovať sami. 7. Prosím, použite v vetrané prostredie, venovať pozornosť horľavých materiálov. 8. Smer požiaru hlava je prísne zakázané na tvár horľavé látky, ako sú tvár, kože, oblečenie, atď., aby ste predišli nebezpečenstvu. 9. Keď vznietenia, prosím, vyhľadajte polohu oheň zásuvky a stlačením tlačidla prepnúť mierne zapáliť. 10. Prosím uchovávajte mimo dosahu detí.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.