• Nové
KOIOS Vákuové Fóliou Stroj, 85Kpa Automatické Potravín Fóliou na Potraviny Sporiteľov s Fréza, Pulz Funkcia, Suché & Vlhké Režimy, Kompaktný Dizajn

KOIOS Vákuové Fóliou Stroj, 85Kpa Automatické Potravín Fóliou na Potraviny Sporiteľov s Fréza, Pulz Funkcia, Suché

Hodnotenie produktu:
€ 17.50

Suma
Skladom

Ušetriť Peniaze a Čas : KOIOS vákuová potravín tesniaci systém uchováva potraviny čerstvé až 7-krát dlhšie.Znížiť odpad z potravín, príprava jedla a ukladať ich čerstvé.Používať suché & vlhké potraviny režimy ak chcete prispôsobiť potravín na vákuové zachovanie.Pulz Funkcia : Ovládanie vákua tlak ručne PULZ/STOP tlačidlo.Po dosiahnutí požadovanej vákuum efekt, uvoľnite tlačidlo zastaviť spracovanie okamžite.V porovnaní s automatické vysávanie, pulz funkcia pomáha udržiavať tvar potravín lepšie.Silný Sací : jedlo, šetrič sacie, sa zvýšil na 85k Pa.Vákuové vaše jedlo, jedlo rýchlo a efektívne vo flash.Môžete prípravka jedlo rýchlejšie a jednoduchšie, šetrite svoj čas a peniaze.Optimálne Utesnenie : High-density tesnenie penové tesnenie zabezpečuje vzduch-utesnenie bez úniku vzduchu.Vytvoriť optimálne hermeticky uzavretých efekt pre sous vide variť.Balenie obsahuje extra tesnenie penové tesnenie ako náhradu.Jednoduché uskladnenie : KOIOS vákuové fóliou je obohatený odnímateľný napájací kábel.Prispôsobiť vákuové tesnenie navi veľkosť s rozbrusovacia píla ľahko.Vďaka jej elegantný a ľahký dizajn, veľkosť potravinárskych fólií je len 15.04x4.09x2.44in, ktorý je dostatočne kompaktné, ak chcete uložiť niektoré ďalšie miesto na vašej kuchyne dosku. 1. Dbáme na kvalitu : .Najnižšia chybovosť na trhu. 2. Čo bol prerobený : .PULZ Funkcia : rôzne typy potravín vyžadujú rôzne vákuové úrovne tlaku, ovládanie vákua tlak ručne "Stop/Pulse" tlačidlo, aby tvar vaše potraviny/jedlo.Rýchlejšie nasávaniu Vzduchu : 5 Kpa zhodnotenie oproti predchádzajúcemu modelu.Žiadny vzduch na únik : Tesnenie penové tesnenie zabezpečuje optimálne utesnenie.Balenie obsahuje extra tesnenie penové tesnenie ako náhradu. 3. Cenné pre našich zákazníkov : .

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.