• Nové
Rozmetadlo Nôž Set Syr Maslo Rozmetadlo Nôž na Syr Slicer Nôž Nerezový nôž s Rukoväťou Mini Servírovacie Kliešte Lyžice a Vidličky na Narodeniny, Svadba, Vianoce (20, Striebro)

Rozmetadlo Nôž Set Syr Maslo Rozmetadlo Nôž na Syr Slicer Nôž Nerezový nôž s Rukoväťou Mini Servírovacie Kliešte Lyžice

Hodnotenie produktu:
€ 11.20

Suma
Skladom

Balenie obsahuje : dostanete 4 kusy masla rozmetadlo nože z nerezovej ocele, rukoväť, 4 kusy syra rozmetadlo nože z nerezovej ocele, rukoväť, 4 ks lyžice, 4 kusy vidličky, a 4 kusov mini servírovacie kliešte, dostatočné množstvo a rôzne štýly, aby spĺňal vaše potreby v každodennom živote.Praktický nôž maslom : multi-funkčné maslo nôž z nerezovej ocele, rukoväť, delikátna vzhľad, pohodlné držanie, hladký a elegantný čepeľ pomáha sekanie a šíriť maslo; môžu byť spárovaný s rôznymi maslo, džem, syr a iné omáčky ho použiť ako praktický asistent v kuchyni.Spoľahlivý materiál : syr maslo šíri nôž je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, a mini cukor, ľad kliešte sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je pevná a kvality, nie je ľahké nosenie alebo hrdza, rozšíriteľný a ľahko ovládateľný, poskytuje vhodné rukoväť pre citrón kocky, kocky cukru, malé ľadové kocky, plátky citróna, želé, sušienky, atď., sú ľahko čistiť vodou a umývačka riadu, ušetrí vám čas a energiu.Široký aplikácie : tento rozmetadlo nôž set je vhodný pre syra, masla alebo smotany, a lyžice, vidličky, a kliešte môžu byť použité na kávu, zákusky, jogurt, zmrzlina, predjedlá, omáčky, korenia, cukru a tak ďalej, viacúčelový kuchynský nástroj pre vás.Správnu veľkosť : maslo rozmetadlo nôž je cca. 5.28 palec/ 13.4 cm, maslo rozmetadlo nôž lopata je cca. 5.12 cm/ 13 cm, na rozmetadlo plochou noža je cca. 5.24 palec/ 13.3 cm, rozmetadlo špicatý nôž je cca. 5.31 palec/ 13.5 cm, rozmetadlo nôž vidlička je cca. 5inch/ 12,7 cm, nerezová oceľ slúžiace tong je cca. 4.33 x 0.62 palcový/ 11 x 1.6 cm, nerezová oceľ vidlica je cca. 5.11 x 0.4 cm/ 13 x 1 cm, nerezová oceľ lyžice je cca. 4.33 x 1.02 palcový/ 11 x 2.6 cm.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.