• Nové
Piknik na Ascot Bambusu Syr Doska/Charcuterie Tanier - Obsahuje 3 Keramické Misky s Bambusovými Lyžice & Syr Značky -13x 13- Navrhnuté a Kontrolovaná Kvalita v USA

Piknik na Ascot Bambusu Syr Doska/Charcuterie Tanier - Obsahuje 3 Keramické Misky s Bambusovými Lyžice & Syr Značky

Hodnotenie produktu:
€ 12.95

Suma
Skladom

????CELOŽIVOTNÁ ZÁRUKA od PIKNIK na ASCOT USA - Dizajnérov a Výrobcov pre viac ako 25 rokov Širokú Škálu Vysoko Kvalitných Bambusu Syr & Charcuterie Servírovacie Tácky, ktoré poskytujú najvyššiu kvalitu výrobkov na trh. ????EKOLOGICKY PESTOVANÉ Bambusu Servírovací Tanier s 3 Keramické Misy, Bambusové Lyžice & Syr Značky. ????OPATRENIA 13 Cm x 13" Hlboké a má Frézované Drážky Okolo Okrajov Rezanie Povrchu Zbierať Šťava z Mäkké Syry a Ovocie!. ????SKVELÝ DARČEK - Prekvapenie Vašich Priateľov a Rodiny a Ponúka im Štýlový Spôsob, ako Vychutnať svoje Obľúbené Syry & Predjedlá - Robí Neuveriteľnú kolaudačné párty, Zasnúbenie, Svadba, Výročie odchodu do Dôchodku, Narodeniny, Vianoce, Dovolenku, alebo Hostesky Darček!. ????KLIKNITE na PIKNIK na ASCOT v Hornej časti Stránky a Navštívte Náš Obchod & Vidieť v PLNOM ROZSAHU!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.