• Nové
PetSafe Pobyt & Play Kompaktné Bezdrôtové Oplotenie pre Psov & Mačky, Nepremokavé & Nabíjateľné Nad Zemou Elektrický Plot Pokrýva Až 3/4 Aker pre domáce Zvieratá 5 lb+ z Materskej Spoločnosti Neviditeľný Plot Značky

PetSafe Pobyt & Play Kompaktné Bezdrôtové Oplotenie pre Psov & Mačky, Nepremokavé & Nabíjateľné Nad Zemou Elektrický

Hodnotenie produktu:
€ 55.98

Suma
Skladom

5 Úrovne korekcie : 5 úrovne statickej korekcie plus tón režime iba na pomôcť udržať vaše zvieratko bezpečné vnútri dvore.Vodotesný : nepremokavé golier a pohodlne sa hodí psov 5 lb a hore a upravuje prispôsobiť veľkosti krku 6-28 v.Nabíjateľná : A indikátor slabej batérie vám vedieť, kedy je čas na nabíjanie vášho maznáčika golier; golier rýchlo dobíja za 2-3 hodiny.Obsahujú všetky vaše domáce zviera : S nákupom ďalších obojky, môžete bezpečne obsahovať neobmedzený počet domácich miláčikov s kompatibilným Petsafe bezdrôtový fencee.Prispôsobiteľný obojok popruh : prídavného dizajn prijímač golier umožňuje používať akýkoľvek non-metallic, 3/4-v golieri popruh podľa vášho výberu.KOMPATIBILITA : Táto golier je kompatibilný so všetkými Pet Safe bezdrôtový plotové systémy.Záruka KVALITY : Pet Safe značka bola dôveryhodného globálneho lídra v pet správanie, kontrolu a životný štýl inovácie pre takmer 30 rokov, pomáhame domáce zvieratá a ich ľudia žijú šťastne spolu.Štýl : Prijímač Golier Len Tréning je kľúčom k úspechu pre vás a vášho miláčika.Dovoľte nám pomôcť udržať vaše domáce bezpečné a obsiahnuté tak vy a váš maznáčik môže žiť spolu šťastní.Ak chcete maximalizovať svoje pokrytie, položte vysielač : . • Na úrovni chcete pokrytie. • V blízkosti zásuvky pre napájanie. • Najmenej 3 metre ďaleko od veľkých kovových predmetov.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.