• Nové
Yumkfoi na Stenu Bambusu Chlieb Box na Kuchynskej Doske, Dve Vrstvy Nastaviteľná Veľký Chlieb Úložný Kôš Jasné Windows na Uskladnenie Potravín (Self-Montáž)

Yumkfoi na Stenu Bambusu Chlieb Box na Kuchynskej Doske, Dve Vrstvy Nastaviteľná Veľký Chlieb Úložný Kôš Jasné Windows

Hodnotenie produktu:
€ 14.00

Suma
Skladom

【Prírodného Bambusu] vyzýva Vyrobené z silná a odolná bambusové drevo.Veľkú kapacitu bambusu chlieb držiak zaisťuje bezpečnosť potravín a lepšie tesnenie tak, aby lepšie zámok vlhkosti, chleba, čím sa vedenie chlieb, koláče a iné pečivo, čerstvé a svieže. 【Dvojvrstvové Veľkú Kapacitu] vyzýva Môžete ľahko držať 2-3 bochníkov chleba muffiny, plus rožky a iné pečivo.Jeho vysoký dizajn vziať malý kuchynský priestor a prináša vám dvakrát kapacity!Silné magnetické chytiť na oboch stranách dverí zaisťuje, že vo vnútri jedlo je čerstvé.Veľkosť (L x W x H) - 15" x 9,8" x 13". 【Pôvodné Wall Mount Dizajn] vyzýva Yumkfoi 2 vrstvy chleba okno je možné namontovať na stenu alebo postaviť na kuchynskej doske, v závislosti od vašej potreby, poskytujú dostatočný priestor pre organizovanie vašich rôzne chleby, potravín plechovky a pod, vedenie vašej kuchyni viac upratané a elegantné. 【Nastaviteľné Viacúčelový Clapboard] vyzýva vnútri odnímateľné police môže byť nastavená do 3 výšok - 3.5" alebo 5" alebo 6.5".To môže maximalizovať vnútorný priestor pre ukladanie chlieb a účinne chrániť chlieb z lisovania deformácie.Vymeniteľné vrstva sa môže aplikovať na rezanie chleba. 【Jednoduchá Montáž] vyzýva Prísť s skrutkovač a vytlačených pokynov na obale, trvá menej ako 10 min zostaviť.Poznámka : Ak sa vyskytne problém s súčasti výrobku počas prepravy alebo máte akékoľvek iné pochybnosti, alebo problémy, neváhajte a kontaktujte nás a pomôžeme vám s riešením kedykoľvek.Ideálna na ukladanie chlieb a udržať svoj chlieb čerstvý.Pre lepší užívateľský zážitok, náš dizajnér má inovovali držiaky dizajn pridaním dvoch samostatných hrubé bambusu zátvorkách na zadnej strane.A maximalizovať vnútorný priestor a účinne chrániť chlieb z lisovania deformácie.Aj,môžete použiť stredná polica na plátok svoj chlieb alebo strany, ako sa vám páči.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.