• Nové
HOMEKOKO Dvojvrstvové Veľké Chlieb Box na Kuchynskej linke, Drevené Veľkú Kapacitu Chlieb Skladovanie Bin (Prírodný Bambus)

HOMEKOKO Dvojvrstvové Veľké Chlieb Box na Kuchynskej linke, Drevené Veľkú Kapacitu Chlieb Skladovanie Bin (Prírodný

Hodnotenie produktu:
€ 17.50

Suma
Skladom

[ UDRŽUJE CHLIEB, ČERSTVÉ ] na Rozdiel od hermeticky uzavretých nádobách, ktoré sa rýchlo vyschnúť a stale chlieb, chlieb náš šetrič box udrží len dostatok vlhkosti, aby väčšina chlieb čerstvý až pre 3 alebo 4 plné dni.Jasné plexisklo okno je postavená a umožňuje jasné vnútri zobraziť.To vedie informovať o tom, či si potrebujete kúpiť alebo piecť viac a zabrániť tomu, aby chlieb vo vnútri od zbytočného vzduchu keď si len chcete vyskúšať svoje možnosti. [ VEĽKÚ KAPACITU ], Zatiaľ čo iné chlieb políčka iba podržte tlačidlo 1 bochník chleba, naše 2 vrstvy 14.6" x 9.4" doska je dostatočne veľký, aby podržte tlačidlo 2 veľké bochníky chleba, rožkov, dolky a viac, ktorá zabráni účinne deformácia chlieb spôsobené lisovania. [ HIGH-NOHY A HLBOKO SPÄŤ DIZAJN ] Sa 0.8-palcový rozdiel od pultu k spodnej časti dreva breadbox a 0,5-palcový medzera za operadlo môže držať chlieb debien preč z vody a stien pre zaistenie chlieb byť dlhšie čerstvé. [ DVOJITÉHO OBLÚKA OBRÚBENÁ SPODNEJ ] Na štrbinový arc obrúbená dolnej časti na oboch stranách umožňujú uchytenie chlieb box nádoba na jednoduchosť a zabránilo pošmyknutia pri pohybe.Presun chlieb boxov bude bezpečnejšie a pohodlnejšie. [ ROBUSTNÝ, ŠTÝLOVÝ, JEDNODUCHÁ MONTÁŽ ] je ideálnou voľbou pre uloženie a zobrazenie chlieb a pečivo vnútri tohto kuchynského pultu chlieb chovateľ, ktoré sú vyrobené zo silného bambusové drevo; jeho dom elegantný štýl pridá do vášho domova rustikálny dekor.Skrutkovač je zahrnuté v balíku pre jednoduchú montáž.Patentovaný výrobok (- y), falšovania nie je povolené.Ste stále unavení z messy kuchyňa pultu s chlebom a iné potravinárske výrobky?.Gratulujeme!Môžete nájsť vynikajúci chlieb úložný box pre vašu kuchyňu!.Máme záujem rozvíjať a poskytovať vysoko kvalitné chlieb a skladovanie potravín produktu na kuchynskej linke našim zákazníkom.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.