• Nové
Šípka 350 Norma Jean Šitie Skriňa na Pevné Šitie, Strihanie, Prešívanie, a to, že sa Mu so Skladovanie a Doprava, Dub Prevedenie

Šípka 350 Norma Jean Šitie Skriňa na Pevné Šitie, Strihanie, Prešívanie, a to, že sa Mu so Skladovanie a Doprava, Dub

Hodnotenie produktu:
€ 34.05

Suma
Skladom

Farba : Dub.Skladovanie Obsahuje : Štyri veľké zásuvky, Štyri príslušenstvo zásobníky na dvere, A zapustené priestoru na pravej šitie dobre.Dve násobne z listov podporované robustný podporuje vytvoriť ďalšie pracovné plochy pre všetkých šijacích projektov.Nastaviteľné tri polohy hydraulický výťah : Posunie váš stroj do troch pozícií : zadarmo-arm, flatbed a skladovanie.Riešené plynové vzpery mechanizmus s 45-libra šijací stroj kapacity.Stojí na štyri kolieska, dve non-zamykanie a dve zamykanie, ktoré vám umožní presunúť tam, kde ho potrebujete potom zapadol na miesto.Šijací stroj otvorenie zošikmené.Voliteľné Vlastný Stroj Vložiť flush povrchu (predáva sa samostatne).Šípka Šitie Nábytok Desaťročná Záruka.Farba : Dub.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.