• Nové
Sportsroyals Power Tower Vytiahnuť Dip Stanice Nastaviteľné Multi-Funkčné Domáce Posilňovne, Silový Tréning, Fitness Zariadenia Na Novšiu Verziu

Sportsroyals Power Tower Vytiahnuť Dip Stanice Nastaviteľné Multi-Funkčné Domáce Posilňovne, Silový Tréning, Fitness

Hodnotenie produktu:
€ 27.82

Suma
Skladom

【Heavy-duty Konštrukcia] vyzýva Vystupoval 1,5 mm zahustiť premium oceľové rúrky s korózii, naša moc veža sa zabezpečila maximálna pevnosť a trvanlivosť pre dlhodobé použitie. 440 LBS hmotnosť kapacita vám bezpečnú fitness zážitok, č obávať o stabilitu. 【Dvojité Stability] vyzýva Sportsroyals Power Tower prispôsobiť unikátny dual-trojuholníkové base vo obe strany, namiesto pôvodného H-tvar základne, ktorá je zárukou ďalšieho stabilitu, keď si cvičenie.Kombinovať s 3 crossbars posilnenie, aby tento dip stanice viac pevne, ako high-pevnosť nech viac chanllenges možné. 【Multi Function] vyzýva Naša moc veža podporuje rôzne hornej časti tela a silu cviky, ako pull-up, push-up, stehno/koleno zvýšiť a poklesy.Viac rukoväte v pull-up rám umožňuje tiež vykonávať viac polohou a cvičenia.Dobrá voľba pre posilniť a vytvarovať celé vaše telo. 【Ergonomický Dizajn] vyzýva Naklonené dovnútra 10 stupeň rameno, rukoväť dizajn udržuje vaše koleno v mieste, znižovanie rizika úrazov a nepohodlie.Prispôsobený 3 push up uhly bude maximalizovať vaše hornej časti tela definícia a dosiahnuť čo najlepšie výsledky. 【6 Nastaviteľná Výška Hladiny] vyzýva Sportsroyals moc veža má 6 nastaviteľná výška sa pohybuje od 70.07"na 92.7".Široký rozsah výška voľby je skvelé pre celú rodinu cvičenie. 【7 Operadla Nastavenie Pozície] vyzýva 7 nastaviteľné otvory(2.4"-7.1") na reguláciu vankúš.Jednoducho potiahnite gombík a upraviť na miesto, ktoré sa zmestili sami a všetko je hotovo!. 2021 aktualizovaná verzia power tower je pevné a odolné výkon zariadení dobre postavený z vnútornej strany von.S high-grade stell ako nadácie, stabilita je zaručená úplne.Unikátny dual-trojuholníkové základne na oboch stranách je nepochybne jeden z najväčších vrcholov celý dizajn výrobkov, ktoré prispievajú k pevnosti a nech máte bezpečnú fitness zážitok.ŠPORTOVÉ ROYALS power tower tiež ponúka mnoho prispôsobiteľné nastavenia. 6 výstroj regulácie výšky, 7 úrovní operadla nastavenie, 10 stupňov, sklopná lakťová opierka, multible rukoväte pull-up rám a 3 uhly push-up rukoväte, aby naše stroj veľmi univerzálny.Tento multifuntion vytiahnuť stanice umožňuje vykonávať úplné telesné cvičenie ako pull-up, push-up a nohy zdvihnite.Zvýšenie sily, tónovanie vaše telo a sploštenie vaše abs niekoľko fitness cieľov tejto veži dosiahnuť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.