• Nové
RELIFE PRESTAVAŤ VÁŠ ŽIVOT Power Tower Cvičenie Dip Stanica pre Domáce Posilňovne, Silový Tréning, Fitness Zariadenia na Novšiu Verziu

RELIFE PRESTAVAŤ VÁŠ ŽIVOT Power Tower Cvičenie Dip Stanica pre Domáce Posilňovne, Silový Tréning, Fitness Zariadenia

Hodnotenie produktu:
€ 11.20

Suma
Skladom

????【Robustná Konštrukcia] vyzýva Moc veža je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele výstavby a drží až 330 LBS, s viac durabitily a stabilitu. ????【Prísavky] vyzýva Tento dip stojí vlastní prísavky v spodnej časti, ktorý sa dokáže prispôsobiť rovinnosti, že kontakty so zemou.Bezpečnosť a silnú stabilitu. ????【Bezpečnosti Locknut] vyzýva, aby sa zabránilo maticu z pádu v prípade vibrácií, sme prijať locknut udržať skrutku byť dotiahnuté. ????【9 Úrovní nastavenia Výšky] vyzýva Na výškovo nastaviteľný rozsah je 58.5-89".Najnižšia úroveň je určený pre deti a power tower je vhodná pre celú rodinu cvičenie.Jeho výhodná pre rôzne vekové, tvarov a veľkostí. ????【4 Úrovne Operadla Nastavenie] vyzýva späť vankúš môže byť ľahko upravená tak, aby vaše cvičenie pohodlie, nastaviteľný rozsah je 7-9.6 palcov. ????【Multifunkčné] vyzýva dip stanice môžu podporovať rôzne druhy cvičenie rutiny.Stavať triceps, hrudníka a ramenné svaly neuveriteľné sily v hornej časti tela.Jednoduché použitie.Vhodné pre všetky fitness a silový budovy cvičenie.Kombinácia ponornej a pull-up stand je ideálny spôsob, ako zasiahnuť viac svalových skupín s telesnú hmotnosť založené na tréningu.Tento stroj ponúka jednu skvelé miesto na push up, pull up, poklesy, vyvoláva brušné a iné cviky, ktoré si môžete myslieť.Tento typ stojan je veľmi úspešný s viacerých telesných typov a zároveň pôsobí ako ideálny spôsob, ako sa zamerať na základných a sily v hornej časti tela s rýchle a účinné postupy.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.