• Nové
NETGEAR N450-100NAS (8x4) WiFi DOCSIS 3.0 Kábel, Modem Router (N450) Certifikované pre Xfinity z Comcast, Spektrum, Cox, Cablevision & More (Obnovené)

NETGEAR N450-100NAS (8x4) WiFi DOCSIS 3.0 Kábel, Modem Router (N450) Certifikované pre Xfinity z Comcast, Spektrum,

Hodnotenie produktu:
€ 23.97

Suma
Skladom

Prepätie pokryté z prvého dňa.EXPERT na TECHNICKÚ POMOC : Skutočných odborníkov k dispozícii 24/7, pomoc so set-up, pripojenie otázky, riešenia problémov a oveľa viac. .ELIMINOVAŤ MESAČNÉ KÁBLOVÝ MODEM NÁJOMNÉ - Až $156 za rok.Dve v Jednom DOCSIS 3.0 Kábel, Modem + Wi Fi Router s 4 Gigabit Ethernet porty 2 USB 2.0 porty.Až 340 Mbps rýchlosť modemu a N450 (2,4 GHz) Wi Fi rýchlosť. 8x4 channel bonding.Použitie s N900 adaptér, ako NETGEAR WNDA4100 pre maximálny výkon.DOCSIS 3.0 uvoľňuje 8x rýchlejšie rýchlosti sťahovania ako DOCSIS 2.0. Ideálne pre streamovanie HD videa, rýchlejšie sťahovanie, a high-speed on-line hier.Potrebné pre najrýchlejší káblový Internet rýchlostné stupne.Kompatibilné s Xfinity z Comcast, Spektrum, Cox, a ďalšie.Nie je kompatibilná s zviazané hlasové služby.Tento pre-vlastnené alebo renovované produkt bol odborne kontrolované a testované na prácu a vyzerajú ako nové.Ako sa produkt stane súčasťou Obnovenej, váš cieľ pre pre-vlastnené, zrekonštruovaný produkty : zákazník kupuje nový produkt a vráti ju alebo obchody v pre novšie alebo iný model.Tento produkt je kontrolované a testované na prácu a vyzerať ako nový podľa kvalifikovaných dodávateľov.Potom, produkt je predávaný ako Obnovenej produkt .Ak nie je spokojný s nákupom, renovované výrobky sú oprávnené na výmenu alebo vrátenie peňazí podľa Obnovenej Zaručiť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.