• Nové
AWQ 100LED 81 FT C9 Vianočné String Svetlá Plug in Fairy Ligotať String Svetlá 8 Režimov Funkciu Časovača Nepremokavé Rozšíriteľný pre Vnútorné Vonkajšie Svadobné Party Vianočné Dekorácie (100, Multicolor)

AWQ 100LED 81 FT C9 Vianočné String Svetlá Plug in Fairy Ligotať String Svetlá 8 Režimov Funkciu Časovača Nepremokavé

Hodnotenie produktu:
€ 15.40

Suma
Skladom

Vysoká Kvalita : 100 LED 81 FT borovicové šišky tvarované string svetlá s pevná konštrukcia z plastu, adaptér pohonom. 30 V nízkeho napätia string svetlá s UL 588 certifikovaný pre bezpečnosť používania.Dĺžka medzi svetlami : 8 Palcov, power line : 16.4 ft.svetlo string : 65ft, dĺžka celkom : 81ft cca. 8 Režimov a Časovač Funkcia : 8 Funkcií, aby sa zmestili rôzne príležitosti, nálady, pocity, sviatky, slávnosti, výročia, atď.Spokojný rôzne požiadavky. (Kombinácie, V vlny, Postupný, Pomalý Svietiť, Naháňať/Flash, Pomaly slabnúť, Ligotať/Flash, Stabilný na).Stačí stlačiť tlačidlo na sieťový adaptér, ak chcete zmeniť svietiace režimy.Set timer (nastaviť časovač aby sa svetlá rozsvietili na 6 hodín denne.Ak chcete zrušiť odpočítavanie, jednoducho stlačte tlačidlo na sieťový adaptér, alebo len plug vypnúť svetlá.Ideálna Dekorácia : hviezdy víla svetlá môžu byť použité aj vnútorné a vonkajšie, ako spálňa, spálňa, bar, okno, Vianočný stromček, Vianočné Párty, Svadba, Domov, Okno, Kúpeľňa, Festival, Sviatok, Ukazuje, Reštaurácia, Hotel, Obchodný dom, Nákupné centrum, plot, galérie, terasu, verandu, alebo pergola, že môžete pridať dokonalú atmosféru do akéhokoľvek priestoru.To môže tiež byť použitý v rôznych príležitostiach, narodeniny, svadby, slávnosti, promócie, Vianoce, Valentín, Módne prehliadky a pod.Rozšíriteľný : Navrhnutý s Muţi a Ţeny Bezpečné Zástrčku, tieto LED reťazec svetlá umožňujú až 5 súprav byť spojené dohromady predĺžiť dĺžku maximálne 405 stôp cca 500 LED, k dispozícii pre rôzne dekoratívne použitie.Výkon : IP44 menovité drôty a žiarovky, vydržať väčšina poveternostné podmienky vrátane prší a sneží.Ideálny pre vonkajšie použitie (Prosím na vedomie, že napájací adaptér nie je vodotesný, je potrebné umiestniť vnútorné).Teplé tip:ŽIADNE Vymeniteľné LED.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.