• Nové
100 Ks Plastových Vianočných Žiaroviek a 5 Hviezd Nahradenie Strom Žiarovky za Keramické Ozdoby na Vianočný Stromček (Modrá, 4.7 mm)

100 Ks Plastových Vianočných Žiaroviek a 5 Hviezd Nahradenie Strom Žiarovky za Keramické Ozdoby na Vianočný Stromček

Hodnotenie produktu:
€ 4.06

Suma
Skladom

Pekný vzhľad : keramické ozdoby na Vianočný stromček sú neelektrické všetky plastové a vyzerať nádherné a krásne, aj keď sa uplatňuje v non-podsvietený plavidlá, projekty, a pod.Strom žiarovky dekor : keramické Vianočný strom žiarovky sa zdajú byť jasné, keď v dekoráciu, je vhodné pre výmena žiarovky vo vašej cenené keramické stromov.Detail produktu : twist a hviezdy štýl keramické ozdoby na Vianočné stromčeky sú presne tvarované s ostré detaily.Vianočné malé twist pin rozmery : kmeňové je 3/16 palca v priemere a 7/16 palec v dĺžke; Žiarovka je 5/8 palca) v výška a 3/8 palca v priemere.Balenie obsahuje : 100 x plastové stredné twist žiarovky a 5 x hviezdy, žiarovky, vyrobený z kvalitného plastu.Veľkosť : 4.7 mm Priemer | Farba : Modrá.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.