• Nové
Dánsko Nástroje Pre Kuchárov, Blanc de Blanc Biele Serveware - Vnorené Misy Slúži Jedáleň, Elegantné Jednoduché Mikrovlnná umývateľné v Umývačke riadu, 5 Kus Plytké Vnorené Servírovacie Misy (14, 12.5, 11, 9.5, & 8)

Dánsko Nástroje Pre Kuchárov, Blanc de Blanc Biele Serveware - Vnorené Misy Slúži Jedáleň, Elegantné Jednoduché Mikrovlnná

Hodnotenie produktu:
€ 24.50

Suma
Skladom

KLASICKÁ BIELA KAMENINA.Vysoká kvalita serveware, ktoré je odolné voči pôsobeniu vlhkosti, zápach a farbu.CÍTIŤ HMOTNOSŤ.Tento krásny a silný keramické kamenina nastaviť bude mať všetko, čo máte na jedlo - doslova!Konštruované pre každodenné použitie - určené pre nadčasovú krásu.POTRAVINY PRÍPRAVKA.Váš život je teraz ešte jednoduchšie!Dohrev, pečieme, alebo dokonca chill s dôverou.KLASICKÉ BIELE je To elegantné krivky a hladký lesklý textúrou skončil v prírodnej bielej poskytuje nadčasový vzhľad, ktorý bude vyzerať skvelo v nasledujúcich rokoch.Tento 5 Ks Plytkých Hniezdenie Servírovacie Misy Nastaviť prichádza s 5 misy meranie : 14"x3.3"H, 12.75"x3"H", 11"x2.6"H, 9.5"x2"H, a 8.15"x1.5"H. PERFEKTNÝ DARČEK Vedieť, kto rád varí alebo miluje zábavné?Tento set je ideálny pre nich.Zabalený a pripravený ísť na každú príležitosť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.