• Nové
Silikónové Ryža Pádlo Lyžica Set 2,Non Stick žiaruvzdorné Kuchyňa Gadge Lyžice Ryže,Ryža Scooper,Ryža, Stierky,Ryža Lyžice Pádlo,Varič na Ryžu Lyžica,Funguje na Ryžu,Šťouchané Zemiaky Alebo Viac (Black)

Silikónové Ryža Pádlo Lyžica Set 2,Non Stick žiaruvzdorné Kuchyňa Gadge Lyžice Ryže,Ryža Scooper,Ryža, Stierky,Ryža

Hodnotenie produktu:
€ 3.15

Suma
Skladom

VYSOKÁ KVALITA : lyžicu je vyrobené z potravín-stupeň silica gel, ktorý je zaručené 100% BPA free.Použitie odolné nerezovej ocele jadro.Nie je ľahké topiť, šetrné k životnému prostrediu, dokážu odolať teplotám až 446°F/230°C. ŠIROKÉ SPEKTRUM POUŽITIA : Veľmi vhodné pre šťouchané zemiaky,sushi ryže a super lepivými sladká ryža,miešané vajcia,syr,lepkavé chlieb puding a iné lepkavé potraviny.Ľahko sa môže miešať,miešať a vytvoriť varenej ryže nelepivé.A sa nepoškriabe iné riad.VEDECKÉ DIZAJN : Ergonomicky navrhnuté tak, ryža/zemiaky silikónové lyžica/varenie silikónová lyžička, jednoduché použitie.POUŽITIE ČAS : Silikónové varenie lyžice je prirodzene odolné,a to aj bez ochrany, alebo zvláštne zaobchádzanie,môže sa použiť na desať rokov.HYGIENICKÝ DIZAJN : Obe silikónové lyžice sú veľmi ľahko sa čistí ručne a tiež sa môže čistiť v umývačke riadu.Závesné otvory môže znížiť váš úložný priestor.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.