• Nové
TigerChef Chafing Dish formou Bufetu Set - Roll Top Zhrubnutiu Riad z Nerezovej Ocele - 3 Chafer a Bufet Teplejšie Set s 6 Paliva Gél a 3 Plastové Klieští

TigerChef Chafing Dish formou Bufetu Set - Roll Top Zhrubnutiu Riad z Nerezovej Ocele - 3 Chafer a Bufet Teplejšie

Hodnotenie produktu:
€ 164.50

Suma
Skladom

- 3 CHAFING DISH SADY ZAHŔŇA : Náš kompletný chafing dish formou bufetu sada obsahuje plnú veľkosť vody pan, plnej veľkosti potravín pan, roll horný kryt, dve paliva držitelia s krytmi, 1 plastové šalát tong a 2 zadarmo rozstrapkaniu paliva gély popáleniny 2,5 hodiny. - ODOLNÉ NEREZOVEJ OCELE : Tento full-size chafer je vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele so zrkadlom saténový povrch. - UNIVERZÁLNE : Tento chafer môžete použiť plnú, ½ a 1/3 veľkosti potravín panvice ubytovať rôzne misky veľkosti. - Umývateľné v UMÝVAČKE riadu : jedlo, pan, vody pan a kryt sú umývateľné v umývačke riadu.Umývanie ostatné časti mydlom a vodou.Každý Set obsahuje : . - 1 Vody pan . - 1 Plnej veľkosti panvice . - Rám s Roll-Veko . - (2) Palivo Držitelia s vekom . - (2) Rozstrapkaniu Paliva Gély . - (1) Nehrdzavejúcej Ocele Multi-purpose Tong.Tiger Kuchár 8 Kvart Nehrdzavejúcej Ocele Roll Top Chafing Dish Sada s 2 Chafing Dish Paliva Gély a 16-Palcové Nehrdzavejúcej Ocele Multi-Function Tong Zvýšiť svoj budúci zabezpečený udalosť s týmto Tiger Chef 8 kvart Nehrdzavejúcej Ocele chafing dish roll top.Je to pohodlný a elegantný spôsob, ako slúžiť veľké oslavy, podujatia, bufety, a self-slúžiť nastavenia.Tento nerezový chafing dish je vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele so zrkadlom saténový povrch.Tento kompletný chafer set je riešenie, ktoré vám pomôže zobraziť vaše jedlo elegantne a zároveň udržuje ju v teple pri vhodných teplotách.Obsahuje rám, vody pan, plnej veľkosti pan, roll veko, 2 rozstrapkaniu paliva držitelia s vekom, a dokonca sme pridali 2 rozstrapkaniu paliva gély s 1 z nehrdzavejúcej ocele tong ak chcete kompletný set!To bude držať veľké množstvo potravín v plnej veľkosti pan, a to aj v ústrety 2 polovicu veľkosti panvice alebo 3 1/3rd veľkosť panvice (predáva sa samostatne).Vlastnosti : - 8 kvart - Nerezové Prevedenie - vhodné do Umývačky riadu a veko.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.