• Nové
Amber Domov Orech Drevené Nohavice, Sukne Ramienka 24 Pack, Masívneho Dreva Nohavice Spodný Záves s 2-Nastaviteľné Klip, Klip Ramienka pre Slacks, Džínsy, Nohavice (Orech, 24 Ks)

Amber Domov Orech Drevené Nohavice, Sukne Ramienka 24 Pack, Masívneho Dreva Nohavice Spodný Záves s 2-Nastaviteľné

Hodnotenie produktu:
€ 11.55

Suma
Skladom

【ÚSPORA PRIESTORU RAMIENKA] vyzýva Ploché rovné tela, orech farba povrch.Každý záves veľkosť : 14"W X 6.7"H X 0.47"T. Pack 24pcs. 【LUXE DREVA] vyzýva Tieto orech drevené nohavice ramienka sú vyrobené z hladkej pevné lotus dreva, s elegantným chrome háčika a nastaviteľné klipy pre zavesenie vašich sukne, nohavice a džínsy. 【360°OTOČNÝ HÁK] vyzýva Predstavovať 360 stupeň leštený chróm otočný hák pre ľahkú prístupnosť, umožňuje vám zase odevu strany na stranu bez jeho odstránenie z vešiak. 【NASTAVITEĽNÉ & LIST ĽAHKO] vyzýva Klip slide ľahko, aby sa zmestili rôzne šírky oblečenie pre dospelých a dieťa veľké nohavice.Udržať vaše sukne/nohavice organizované a bez vrások,udržovať ich prirodzený tvar. 【NON SLIP PODRŽTE] vyzýva chrome kovové krátke klipy z týchto sukne ramienka pre šortky funkciu mäkké, pogumovaný, nonslip rukoväte, ktoré držať vaše oblečenie bezpečne bez toho, aby spôsobili vrásky alebo značky na nich.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.