• Nové
Pôvodný Tvrdý Hák | Ťažká, Viacúčelový Prevodový Vešiak | 200 lb nosnosť | Vyrobené v USA | Vysoko-Vplyv Plastov pre Extrémne dlhú Životnosť

Pôvodný Tvrdý Hák | Ťažká, Viacúčelový Prevodový Vešiak | 200 lb nosnosť | Vyrobené v USA | Vysoko-Vplyv Plastov pre

Hodnotenie produktu:
€ 8.73

Suma
Skladom

✅ SUPER HEAVY DUTY VEŠIAK : I-BEAM VÝSTAVBY a 200 lb nosnosť je tento záves jeden z najsilnejších na trhu; I-beam konštrukcia a nárazu odolné živice sú takmer nezničiteľné, zahnutý končí stop sklz, a integrovaná rukoväť pre ľahkú prepravu a prepravu. ✅ POUŽIŤ NA ČOKOĽVEK : Telo brnenie, doska dopravcov, taktické vesty, potápanie výstroj, kompenzátory vztlaku, motocykel, bundy, poľovnícky výstroj—to je všetko; Flip záves ľahko dopravy heavy gear pomocou nášho patentovaného rukoväť. ✅ TVRDÝ HÁČIK DRŽÍ krok S VAŠÍM životným štýlom : Aby naše vešiak súčasťou vášho travel pack, udržiavať ho vo vašej skrinke, zavesiť ho na svoju povinnosť stanice, alebo zahrnúť ako súčasť vaše ďalšie skvelé dobrodružné; Udržať vaše zariadenia usporiadané a ľahko prístupné, z podlahy a v dobrom stave. ✅ Patentovaný : Kryté a chránené US Patent D702049 ako reverzibilné vešiak. ✅ Pôvodný USA Vyrobené Tvrdý Háčik, Všetky ostatné sú Dovážané kópie.Predám Originál. ✅ MULTI-PURPOSE/multifunkčný ZÁVES DIZAJN : Ľahko zavesiť a skladovať ťažké oblečenie, výstroj a vybavenie.Ideálne pre Vážený Doska Dopravcu Fitness Vesty , Cvičenie Vesty a Vážený Výcvik Vesty. ✅ Byť Istí, Pozrite Sa na Naše Pôvodné Tvrdý Ramienko Háčika 2 Balenia.Ak sa kmeňové ramienka nepodarí, Tvrdý Háčik heavy-duty ramienka darí.Ťažkých Háku je váš každodenný štandard vešiak riešenie.Má to vyzerá štandardné pravidelné vešiak, ale nie je nič, pravidelne sa o to.Tieto vešiaky dont použiť len nejaký plast, oni účel-postavený s vysoko-vplyv polypropylénový plast pre extrémne dlhú životnosť.Ťažkých Háku stojí až na hmotnosť, tlak, predpoveď počasia a hrubou silou, takže je ideálny pre použitie v oblasti presadzovania práva, lov & vonku, fitness a priemyselné práce.S 180-200 lb nosnosť, Tvrdý Háčik je jeden super silné, kvalitné vešiak.Skvelý all-okolo riešenie pre zavesenie a ukladanie položiek správne rozšíriť ich funkčné život.Robustný rám a veľké, full-ramenný span poskytuje jednotnú platformu pre rozmernejšie a ťažšie predmety.Keď sa obrátil hore nohami, patentovaný, integrovaný účtovná rukoväť ponúka kompletný rukoväte pre jednoduchú prepravu ťažkých zariadení.Špeciálne navrhnuté karty na hornej a spodnej časti Tvrdý Háčikya otvormi v strede a po stranáchzabránenie preklzávaniu, a zabezpečiť bezpečné vykonávať.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.