• Nové
CNC Spoilboard Povrch Router Bit 4 Flauta Sklopiť Plát Sploštenie Router Bitov pre Dreva, Frézovanie Ostrenie Drevoobrábacích Router Povrch Bit Nástroje (Žltý)(12.7 mm, Rukoväť)

CNC Spoilboard Povrch Router Bit 4 Flauta Sklopiť Plát Sploštenie Router Bitov pre Dreva, Frézovanie Ostrenie Drevoobrábacích

Hodnotenie produktu:
€ 3.99

Suma
Skladom

【Anti Odskočiť Dizajn] vyzýva : ostrosti volfrámové ocele frézovanie fréza so silným kalenej ocele tela, anti odskočiť dizajn. 【Pre Rezanie A Drážkovanie] vyzýva : Tento profesionálne čistenie spodnej bit je vhodný nielen pre plank, vyrovnanie, zmenu alebo ploché paralelné spojler hornom povrchu, ale aj pre rezanie a drážkovanie. 【Hladký Povlak PTFE] vyzýva : Pomocou tepelne odolný povlak PTFE, povrch je hladký a nebude zhromažďovať drevnej štiepky. 【Pre frézky] vyzýva : Povrch router bit je určená pre frézovacie stroje alebo ploche drevospracujúci gravírovanie strojov, ako sú CNC vreckové a stolové frézy. 【Pre Rôzne Materiály] vyzýva : Vhodné na drevo, stredná hustota drevovláknitá doska, laminát, drevotrieskové dosky, preglejky, kompaktné dosky, akrylátové, atď.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.