• Nové
Vysoká Tvrdosť T Tvar Frézovanie Rezačka s Vysokou presnosťou Plát Sploštenie Router Bit 6 Okraji Dreva, Hobľovanie Bit Drážkovanie Ramienka Router niečo pre Lemovanie Orezávanie

Vysoká Tvrdosť T Tvar Frézovanie Rezačka s Vysokou presnosťou Plát Sploštenie Router Bit 6 Okraji Dreva, Hobľovanie

Hodnotenie produktu:
€ 6.05

Suma
Skladom

Fréza môže znížiť suroviny hladko, rezanie čisto, bez zvyškov.Robustný oceľový tela s anti‑recoil dizajn, nie je potrebné sa obávať o bezpečnosť problémy, ak ho používate.S kompaktný tvar, zaberajú žiadny priestor a môžete ho kdekoľvek.S povlak na tejto tesárstvo fréza, ktorá je na vysokú teplotu a jeho akumulácie.S jednoduchou inštaláciou, a nie je potrebné strácať krát, veľmi pohodlné.Funkcie : 1. Robustný oceľový tela s anti‑recoil dizajn, nie je potrebné sa obávať o bezpečnosť problémy, ak ho používate.2. S povlak na tejto tesárstvo fréza, ktorá je odolná voči vysokej teplote a hebkosť.3. Fréza môže znížiť suroviny hladko, rezanie čisto, bez zvyškov.4. S jednoduchou inštaláciou, a nie je potrebné strácať krát, veľmi pohodlné.5. S kompaktný tvar, zaberajú žiadny priestor a môžete ho kdekoľvek.Spec : Stav : 100% Zbrusu New Item Typ : Drevospracujúci Cutter Material : YG8 Primárne Zliatiny(Cutter Head), 45# Uhlíková Oceľ(Telo), Sprej Plastu(Povrchu) Model : 6 okraji 1/2in rukoväť 65x7.5mm/2.6x0.3in Cutter Rukoväť Priemer : Cca. 12 mm/0.5 in Overall Veľkosť : Cca. 65x59mm/2.6 x 2.3in Package Zoznam : 1 x Tesárstvo Cutter Notice : 1/4in rukoväť a 1/2in rukoväť sa používajú hlavne v usa, Británii, Francúzsku a iných Európskych a Amerických krajín; 6mm, 8mm a 12mm kľučky sa používajú hlavne v Rusku, Nemecku, Španielsku, v Pakistane a v iných krajinách.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.